SON DAKİKA
3 Ağustos 2022 20:59

SON HABERLER

İşte Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun Avcı dizisinden ilk görüntüler!..

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu hayranlarının merakla beklediği Avcı dizisinden ilk görüntüler yayınlandı.

Disney Plus’ta izleyici ile buluşacak olan dizinin ilk görüntüleri dijital platformun sosyal medya hesabından, “Bütün ışıklar üzerinizdeyken, kimse sizi göremez…” notuyla paylaşıldı.

Yakında Disney Plus’da izleyici ile buluşması beklenen Avcı dizisi merakla bekleniyor. Diziden gelen ilk görüntüler merakı daha da artırdı.

Engin Akyürek’in Kaçış dizisi ile Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy’un başrolünde yer aldığı Dünyayla Benim Aramda’dan sonra dijital platformun çekimlerine başlanılan 3. dizisi olma özelliğini taşıyan Avcı’da Pınar Deniz, suçlu olarak gördüğü kişileri öldüren ve özellikle kurbanlarını kadına, çocuklara, hayvanlara veya hayata zarar veren insanlar arasından seçen ancak kendisini bir sanatçı olarak gizleyen seri katil rolünde yer alıyor.

Uraz Kaygılaroğlu ise dizide bir polise hayat veriyor. Kadroda ayrıca Ahmet Rıfat Şungar, Tolga Tekin ve Şebnem Hassanisoughi’nin de yer alıyor.

Adı ilk önce Süper Star olarak açıklanan, sonra Avcı olarak değiştirilen dizi hakkında çok detaylı bilgi yok. Avcı yakın zamanda Disney Plus’ta izleyici ile buluşacak.

Fotoğrafların altına yapılan yorumlarda, izleyicilerin diziyi aşırı merak ettikleri dikkat çeken bir detay olarak öne çıkıyor.Avcı’nın hikayesi ve oluşturacağı atmosfer ile sıra dışı bir yapım olması bekleniyor.

Yaz döneminde ünlü oyuncuların sette ter dökmesine neden olan dizi, Disney Plus’ın abonelerine sunacağı etkili projelerin başında geliyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler