Ana sayfa Dizi Fragmanları İyilik dizisinde karakterler savruldu, büyük yüzleşmeler geliyor!

İyilik dizisinde karakterler savruldu, büyük yüzleşmeler geliyor!

tarafından ker_def

Fox TV’de Cuma akşamları yayınlanan İyilik dizisinde 12 bölüm geride kaldı. İkinci sezona iyi bir başlangıç yapan dizi, reytinglerde de kabul edilebilir oranlar elde ederek yoluna devam ediyor.

İsmail Demirci, Hatice Şendil, Sera Kutlubey ile Perihan Savaş’ın başrollerinde yer aldığı dizinin 13. yeni bölümünü 7 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’da izleyebilirsiniz. Peki neler yaşanacak? İşte yeni bölümden yeni detaylar: Neslihan Atilla’dan Damla’yı havuzda boğmaya çalıştığı görüntülerin de polise verildiği bilgisini alır. Neslihan ve Şahika artık görgü tanığının da havuz görüntülerini polise verenin de Murat olduğundan emindirler. Murat Damla’nın uyanıp beni bıçaklayan kişi Murat demesinden korkup hastaneye gider.

Neslihan onu takip eder. Neslihan ertesi gün karakola giderek Atilla’ya Damla’yı öldürmeye kalkanın Murat olduğunu ve suçu kendi üstüne yıkmaya çalıştığını söyler ama kanıtı olmadığı için bunu ispat edemez. Bu sırada Damla uyanır. Atilla Damla’ya onu kimin bıçakladığını sorar ama Damla Murat’tan intikamını kendi alacağı için Murat’ı ele vermez.

Hafızasını kaybetmiş numarası yapar. Bu durumu fırsat bilen Murat sanki Damla’yla hiç ayrılmamışlar ve büyük bir aşk yaşıyorlarmış gibi aslında her şeyi hatırlayan Damla’yı kandırmaya çalışır. Sonrasında Neslihan ve Murat arasında büyük bir yüzleşme yaşanır.

Murat, İtalya’dan gelen parayı alıp yurt dışına kaçma planları yapmaktadır. Paraları da yanında götürdüğünü zanneden Murat Damla’nın valizlerdeki paraları aldığından bihaberdir. Murat tekneyle yeni bir hayata doğru yola çıkmaktadır.