Ana sayfa Dizi Haberleri Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çiftinin Gecenin Ucunda dizisi kafaları fena karıştırdı!

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çiftinin Gecenin Ucunda dizisi kafaları fena karıştırdı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Çarşamba akşamı izleyicilerle Star TV’de buluşan Gecenin Ucunda dizisine yönelik sosyal medyada gösterilen büyük ilgi hemen dikkatleri çekti. Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu çiftinin hem 8 yıl sonra yeniden partner olarak ekrana dönmesi hem de dizinin yapım ortağı olarak da kariyerlerinden yepyeni bir döneme başlamaları hayranlarının da ilgisini çekti.

Gecenin Ucunda dizisi ekranda ilk kez yayınlandı ve sosyal medyada yapılan yüzbinlerce yorum ve paylaşım ile iki ünlü oyuncuya büyük destek sağlandı. Neslihan Atagül, ekrana yakışan bir isim olduğunu bir kez daha ortaya koyarken, hayranları da onu ne kadar çok özlediklerini dile getiren paylaşımlar yaptı. Ancak dizinin görüntü kalitesinin iyi olmadığını, müziklerinin rahatsız ettiğini ve hikayenin de çok karışık geldiğini düşünen birçok izleyici de var. Bu izleyiciler kafalarının karıştığını ve hikayenin ilgi çekici olsa da karmaşık olduğu için izlerken sıkıntı yaşadıklarını belirten yorumlarda bulundu.

Kadir Doğulu’nun dizideki Kazım karakterinde başarılı performans ortaya koyduğunu düşünenler olduğu kadar, oyuncunun performansının yeterli olmadığını düşünenler de vardı. Birçok izleyici oyuncunun mesleğini severek yaptığını vurgularken, kimi izleyiciler ise sahnelerde kendisini kastığını hissettiklerini belirten ifadeler kullandı.

Ünlü çiftin sinerjisinin daha ilk bölümden ekrana yansıdığını düşünen geniş bir hayran kitlesi bulunuyor ve bu izleyiciler, Gecenin Ucunda projesine onay verdi. Peride Celal’in aynı isimli kitabından uyarlanan dizinin hikayesini çok beğendiklerini belirten izleyiciler, “Bu kadar güzel olacağını tahmin etmemiştik” yorumları yapıyor.

Dizinin çok başarılı bir oyuncu kadrosu bulunduğunu, hikayenin çekici olduğunu ve İstanbul’un farklı noktalarındaki mekanların da çok etkileyici olduğunu düşünen dizi hayranları, şimdiden yeni diziye onay vermişe benziyor. Birçok izleyici dizinin iyi reytingler alarak uzun süren bir yapım olmasını istediklerini de özellikle belirten mesajlar paylaşıyor.

Işık ailesinin sırlarla dolu dünyasına bir anda giren Macide karakterinin yaşadığı büyük sarsıntı, aşk ve ikilem ile dizinin hikayesinin yeni bölümlerde çok daha etkili olması bekleniyor.

Dizinin 12 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanacak olan ikinci bölümünden ilk fragman paylaşıldı.