Ana sayfa Dizi Fragmanları İyilik dizisinde Neslihan masum mu, değil mi?

İyilik dizisinde Neslihan masum mu, değil mi?

tarafından ker_def

Fox TV ekranında izleyicilerle Cuma günleri buluşan İyilik dizisinin 12. yeni bölümünde yine heyecanlı anlara tanıklık edeceksiniz. İsmail Demirci, Sera Kutlubey, Hatice Şendil ve Perihan Savaş’ın başrollerinde yer aldığı dizinin tüm kişiler kategorisinde ortalamanın üzerinde reytingler alması önemli bir kazanım olarak gözüküyor.

Dizinin 12. yeni bölümü de 30 Eylül akşamı yayınlanacak ve reyting sonuçları da merakla beklenecek. Peki dizinin hikayesinde neler yaşanacak? İşte detaylar:

Neslihan ve Murat’ın nikah tazeleme günü gelip çatmıştır. Damla ya bu gece sonu ne olursa olsun Murat ve Neslihan’ın davetine gidip onlara engel olacaktır. Damla davete gider ve orada bıçaklanır. Neslihan, Murat, Şahika, Sinan, Koray…

Herkes birbirinden şüphelenmektedir. Bıçağın üzerinden iki kişinin parmak izi çıkar. Bu sırada Neslihan aleyhine tanıklık yapan gizli bir şahidin ortaya çıkmasıyla şüpheler daha çok Neslihan üzerinde yoğunlaşır. Bir süre sonra polisin eline Neslihan’ın Damla’yı havuzda boğmaya çalıştığı görüntüler de geçer.

Bütün işaretler Damla’yı öldürme teşebbüsünde bulunanın Neslihan olduğunu işaret ederken Neslihan masumiyetini ispat edebilecek midir? Tabi eğer gerçekten masumsa…