SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 04:17

SON HABERLER

Kadın 43. Bölüm Fragmanı İzle! Pırıl ile Şirin ortaklığı şoke edecek!

Kadın dizisi 42. bölümü Fox TV ekranında izleyicilerle buluştu. Özge Özpirinçci, Bennu Yıldırımlar ve Caner Cindoruk’un başrollerinde yer aldığı dizinin 42. yeni bölümünde yine önemli gelişmeler yaşandı. Nezir’in adamları Arif’i çok feci şekilde dövdü. Sarp yüzünden Arif dayak yedi. Arif konunun Sarp ile ilgili olduğunu da anladı. Dizinin 43. yeni bölümü ise 11 Aralık’ta izleyicilerle buluşacak. Yeni bölümden ilk görüntüler de yayınlandı.

Kadın dizisi 43. bölümünde Pırıl ile Şirin’in ortaklığı izleyicileri bir hayli sinir edecek. Ahu Yağtu’nun başarıyla canlandırdığı Pırıl, Sarp’ın Bahar’dan uzak durması için Şirin’in planına güveniyor. Eminiz Pırıl’ın bu davranışına dizinin izleyicileri büyük tepki gösterecektir. Videodan 43. bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Kadın dizisi 42. bölümünün özeti şöyle:

Arif’in yanına uğrayan Enver, kahvede gördüğü kandan sonra paniğe kapılır ve Arif’in başına kötü bir şey geldiğini düşünür. Çocuklarının Sarp’ın dönmesiyle birlikte sarsıldığına şahit olan Bahar’ın kafası Nisan’ın bir cümlesi ile karışacaktır. Büyük bir pot kıran ve babasının iki çocuğu daha olduğunu öğrenen Nisan bunu Bahar’a söyleyecek mi?

Şirin’in elindeki fotoğrafları sildirmek isteyen Sarp ise Şirin’in kapısına dayanır. Sık sık Sarp’ın evine gelmesinden rahatsız olan Enver ise fotoğrafların artık Şirin’de olmadığını söyler. Bahar ile birlikte olma yolundaki tek engeli bu fotoğraflar olarak gören Sarp ne yapacaktır? Bahar’a geri dönecek mi? Arif’e onu çok sevdiğini söyleyen Bahar ise her şeye rağmen Sarp’ı affedebilecek mi?

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un yer aldığı “Kadın” her salı Fox’da!

Oyuncular:
Özge Özpirinçci
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Ayça Erturan
Ece Özdikici
Şerif Erol
Seray Kaya
Feyyaz Duman
Devrim Özder Akın
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil

İlgili Haberler