SON DAKİKA
27 Mart 2019 03:12

SON HABERLER

Kadın 54. bölümünde Nezir’in planı herkesi şoke edecek!

Başrollerinde Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın başrollerinde yer aldığı Kadın dizisinin 19 Mart Salı günü ekrana gelecek olan yeni bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte. Nezir ile Bahar arasındaki konuşma yeni bölümde dikkat çekecek. Bahar, Sarp’ı koruyor ve “O bir katil değil” diyor. Nezir ise oğlunu Sarp’ın öldürdüğünü söyleyip “O yüzden ben de onu öldüreceğim” diye konuşmakta. Bahar ise huzur bulamayacağını söylese de Nezir huzur değil, adalet aradığını belirtmekte. Nezir, Doruk’u mu alacak? Herkesi şaşırtacak bir ters köşe geliyor.

Kadın dizisinin 54. yeni bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz. Dizinin takipçileri Nezir’in Doruk ile baba-oğul tarzı bir iletişime doğru gidebileceğini düşünüyor. Nezir’in planları Bahar’ın sıkışmışlığı ve Sarp’ın çaresizliği… Kadın dizisi 54. bölümü 19 Mart Salı günü ekranda yerini alacak.

Peki 53. bölümde neler yaşanmıştı? İşte detaylar:

Dağ evinin yerini öğrenen Nezir, eve geldiğinde Sarp’ı göremeyeceği için büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaktır. Sarp’a karşı daha da güçlenmek ve onu bir an önce bulmak için Pırıl’ı da kaçırır. Fakat Pırıl ile beraber elindeki tüm kozları da kullanmış olacaktır.

Nezir’in artık cevabını istediği tek bir soru vardır; Sarp Çeşmeli nerede? Tüm olanlardan habersiz, kaza yapan Sarp ise bu kazadan sağ kurtulabilecek mi? Sağ kurtulsa da ailesini rehin alan Nezir’in elinden onları ve kendisini kurtarabilecek mi?

Oyuncular:

Özge Özpirinçci Caner Cindoruk Bennu Yıldırımlar Ayça Erturan Ece Özdikici Şerif Erol Seray Kaya Feyyaz Duman Devrim Özder Akın Kübra Süzgün Ali Semi Sefil

İlgili Haberler