SON DAKİKA
19 Haziran 2019 10:53

SON HABERLER

Kadın dizisi, resmen bombayı orta yere koyup gitti! Sezon finali gibi bir bölümdü…

Televizyongazetesi/Detay
Dün akşam Fox TV’de ekrana gelen Kadın dizisi, sezon arası verdi ve yeni sezonun ne zaman başlayacağı da henüz belli değil.

Kanalların reklam verenler ile yaptıkları görüşmeler sonrası alınan kararlarda, Ocak ayı boyuncu TRT hariç hiç bir kanalda dizinin yeri almayacağı kulislerde dolaşıyor. Hatta bu sürenin Şubat’ın sonuna kadar uzayabileceği bile konuşulmakta.

Dolayısıyla Kadın dizisi, böyle bir süreçte herkesi büyük meraka sürükleyen ve heyecanlı bir bölümle sezon arasına gitti.

Pek çok izleyicinin sosyal medyadan “Sezon finali gibiydi adeta!” yorumunu yaptığı Kadın dizisinin 45. bölümünde Sarp, Bahar ve çocukları Nezir’in adamlarından kurtarıp götürdü ancak kapıda bekleyen Yeliz, Ceyda ve Hatice’den biri
vuruldu.

Bu kişinin Hatice olması ihtimali çok yüksek ancak yeni bölüme kadar öğrenemeyeceğiz. Haftalar boyunca gerçeği öğrenmek için bekleyeceğiz.

Dizinin yeni bölümü ekran başında diziyi izleyenlerin soluklarını kesen anlara sahne oldu… İşte yaşananlar…

Nezir’in adamları Bahar ve çocukları kaçırmak için bir plan yaptı. Arif’i evden uzaklaştırmak için babası ile anlaştıkları ortaya çıktı. Kalp krizi geçiyormuş gibi yaparak Arif’in kendisini hastane götürmesini sağladı.

Olacakları Şirin de önceden Suat’tan öğrendi. Suat, yemeğe çıkardığı Şirin’e, gece yarısı Bahar ve çocuklarının Nezir tarafından kaçırılacağını, Sarp’ın da onu almak için gittiğinde öleceğini ve hepsinden kurtulacaklarını söyledi.

Şirin şaşkınlıkla planı dinledi ama haber vermek için hiç bir girişimde bulunmadı. Bu arada Münir de planı biliyordu ama Suat’ın baskısı nedeniyle Sarp’a anlatamadı.

O gün hasta olan Bahar, çocuklara bakması için annesini çağırdı. Fakat gece Nisan da ateşlendi. Nisan’ın ateşini düşürmek için uğraşırken Yeliz ve Ceyda da eve geldi.

O sırada kapı yumruklanmaya başladı. Gelen Sarp’tı ve hızlıca onların tehlikede olduğunu, silahlı adamların gelmek üzere olduğunu söyledikten sonra, çocukları kucaklayıp çıktılar.

Binadan çıkmak üzereyken adamların arabasını gördüler. Alt kata saklandılar ve adamların bazıları Bahar’ın evine çıktı. Kapıda Hatice ile tartıştıkları duyuldu. Sarp, binanın kapısı önünde duran adamları silahıyla tehdit etti.

Bu sırada Ceyda’nın Nisan’ı hastaneye götürmek için aradığı Arif, telefonda evdeki sesleri duyup babasının da bu işte olduğunu anladı ve hemen mahalleye geldi.

Arif, arabadan indiğinde Bahar ve çocukları götüren Sarp’ın elindeki silahı gördü. Sarp, hemen Bahar ve çocukları arabaya bindirdi.

Arif, aracıyla onu takip etmek istedi ancak o anda binadan bir silah sesi geldi. Adamlar koşarak merdivenlerden indi ve ‘Kadın öldü’ diye bağırarak araçlarına binip gittiler. Arif, Bahar’ın evinin camına bakakaldı.

Şimdi herkes kimin öldüğünü merak ediyor. Hatice’nin adamlarla tartıştığı görüntülerde yoktu ancak tartışma eslerinden Hatice ile adamlar arasında bir itiş kakış olduğu anlaşıldı.

Bennu Yıldırımlar’ın oynadığı Hatice ölecek mi? Vurulan Hatice mi, Yeliz ya da Ceyda mı? Vurulan kişi öldü mü gerçekten?

Bu soruların yanıtlarını ne yazık ki uzun bir süre sonra öğreneceğiz. Çünkü Kadın dizisi, pek çok dizi gibi sezon arası verdi ve bu sürenin bir ay olduğu ile ilgili bilgiler medyada dolaşmakta.

İşte Kadın dizisinde izleyenleri ekrana kilitleyen 45. bölümün finalindeki o sahneler:

İlgili Haberler