Ana sayfa Dizi Haberleri Kadın dizisinden kim ayrılıyor? Ceset torbasındaki kişi Hatice mi?

Kadın dizisinden kim ayrılıyor? Ceset torbasındaki kişi Hatice mi?

tarafından zk zk
Televizyongazetesi/Detay
Fox TV ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinin 46. bölüm tanıtımı ortalığı karıştırdı!

45. bölüm sonunda patlayan silahla, hangi karakterin diziden ayrılacağı merak konusu oldu!

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un oynadıkları Kadın dizisi, 22 Ocak Salı akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek.

Dizinin yayınlanan son bölümünde Hatice ile tartışan Nezir’in adamlarının silahından çıkan kurşunun kime denk geldiği büyük bir heyecanla bekleniyor.

Son bölümde Nezir’in adamları Bahar ve çocukları almaya geldiğinde Sarp onları kaçırmıştı. Ancak kapıda duran Hatice, Ceyda ve Yeliz’in adamlarla tartıştığı duyulmuş ve bir silah patlamıştı.

Kadın dizisinden kim ayrılıyor? Ceset torbasındaki kişi Hatice mi? 7

Adamlar telaşla binadan çıkarken ‘Kadın öldü’ diye bağırmışlardı. Heyecanlı bir finalle ekrana gelen dizi, sezon arasından sonra sarsıcı bir bölümle devam edecek. Arif’in ellerini kan içinde ve kapıda ambulansa götürülen ceset torbasını gören Enver şoke oluyor.

Kimin öldüğü büyük merak konusuyken Bahar arabayla giderken Sarp’a annesini araması gerektiğini söylüyor. Sarp, kendi adamını arayıp binada ne olduğunu öğrenmeye çalışıyor. Ancak bunu Bahar’a söylemeyecek.

Kapıda Hatice’nin tartıştığı adamlar onu mu vurdu, yoksa Ceyda veya Yeliz’i mi henüz kimse bilmiyor. Ancak diziden bu karakterlerden birinin ayrılacağı, tanıtımdaki görüntülerden ortaya çıktı.

Ambulansla gelen görevlilerin ceset torbasında taşıdıkları kişi büyük bir merakla bekleniyor.

Sosyal medyada izleyiciler ölen kişinin Hatice olduğu üzerinde yoğunlaşırken, diziyle ilgili heyecan da giderek artıyor.

İşte Kadın 46. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Enver’e gönderdiği telefonla Bahar’a ulaşan Sarp’ın tek isteği Bahar ve çocuklarının güvende olmasıdır. Bahar’ın ise tüm olanlardan sonra Sarp’a güveni kalmamıştır. Bundan sonra söyleyeceklerine de inanmak istemez. Çünkü Bahar’ın aşkından daha önemli tek bir şeyi vardır; çocukları. Diğer yandan Nezir de artık hamle yaparak, Bahar ve çocuklarının yaşadığı mahalleye adamlarını gönderir.