SON DAKİKA
25 Nisan 2019 02:56

SON HABERLER

Kadın dizisinin çekimleri, Arif yüzünden mi başlamıyor? Feyyaz Duman nerede?

Televizyongazetesi/Analiz
Neredeyse tüm sezon dizileri çekimlerine başladı ancak Fox TV’deki Kadın dizisinden hala ses seda yok!

Ufak Tefek Cinayetler, Avlu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, İstanbullu Gelin, Çukur, Söz gibi pek çok diziden yeni sezonla ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Hatta bazılarının tanıtımları bile dönmeye başladı.

Fakat Kadın dizisiyle ilgili hiç bir gelişme yaşanmıyor! Sosyal medyada izleyicilerin iyice sabırsızlandıkları ve diziden bir haber bekledikleri görülüyor.

Zaten sezon finaliyle izleyiciyi hayal kırıklığına uğratan Kadın dizisinin yeni sezon çekimlerinin hala başlamamış olması da izleyiciyi iyice sabırsızlandırıyor.

Geçtiğimiz günlerde Özge Özpirinçci ve Seray Kaya’dan tatilin bitmek üzere olduğu ve setin başlayacağına dair sosyal medya hesaplarından bir iki küçük tüyo gelmişti.

Ancak henüz tatil bitmemiş olacak ki hala ekip çekimlere başlamadı! En azından böyle bir duyum şimdilik yok!

İzleyici sosyal medyada bunun sebebini soruyor ve anlamaya çalışıyor!

Gözden kaçan bir durum var ki onu da biz söyleyelim:

Arka planda hazırlıklar konusunda bir eksiklik mi var, yoksa planlanan tarih zaten çok mu geçti bilemiyoruz ancak şu an için bir gerçek var ki bilenleri bu konuda düşündürüyor.

Dizinin önemli karakterlerinden Arif’i oynayan Feyyaz Duman, şu sıralar Artvin’de ve Meryem Uzerli ile birlikte Eylem Kaftan’ın Kovan filminin çekimlerinde.

Dolayısıyla aynı anda hem İstanbul’da hem Artvin’de olamaz!

Filmin çekimlerinin bitmesinden sonra İstanbul’a gelecek ama çekimler sürüyor.

Arif gibi Kadın dizisinin pek çok sahnesinde yer alan bir karakterin sette olmaması da muhtemelen dizinin çekimlerini aksatacaktır.

Dolayısıyla Feyyaz Duman’ın film çekiminin bitmesinin beklendiği anlaşılıyor.

Feyyaz Duman film çekimlerini bitirip İstanbul’a döndüğünde ancak başlayabileceği anlaşılıyor setin.

Muhtemelen bu nedenle de Kadın dizisinin yeni sezonundan bir haber alamıyoruz!

Bugün Meryem Uzerli, setten bir fotoğraf paylaşarak çekimlerin sürdüğü ve Feyyaz Duman’ın çekimlerde olduğunu da duyurmuş oldu:


Kovan filmi hakkında:

Arif karakterini oynadıktan sonra ünlenen Feyyaz Duman, hayranlarını şaşırtacak bir rolle geliyor!

Dizinin sezon arasına girmesinden sonra bir film projesi üzerine çalıştığı öğrenilen Feyyaz Duman, izleyenleri şaşırtacak bir rolle beyaz perdede olacak.

Eylem Kaftan’ın “Kovan” adlı filminde Meryem Uzerli ile birlikte kamera karşısına geçecek olan Feyyaz Duman’ı, bu kez Kadın dizisindeki Arif’ten çok farklı bir karakterde göreceğiz.

Uzerli’nin arıcılık yapan bir kadını oynayacağı filmde Feyyaz Duman’ın rolü de ortaya çıktı.

Eylem Kaftan, filmle ilgili şunları söyledi:

“Filmin öyküsü TRT Belgesel’de şehirli çiftçilerle ilgili yaptığım programda karşılaştığım bir karakterin hikayesine dayanıyor. Filmde arıcılık yapan bir kadının doğayla mücadelesini anlatacağız…

Filmimizde Feyyaz Duman, İlker adında bir doğa görevlisini canlandıracak. Burcu Salihoğlu da var. Ayrıca çok önemli bir erkek karakterimiz daha var. Ancak henüz onunla anlaşma yapmadık. O yüzden ismini söyleyemiyorum. Çekimlere ağustos ortasında Artvin’in bir dağ köyünde başlıyoruz. Artvin çok iyi korunmuş. İnsan ve doğanın en uyumlu yaşadığı şehir. Biz de bölge halkından çok büyük destek görüyoruz. Çekimlerimizi 1 ayda tamamlamayı planlıyoruz.”

İlgili Haberler