SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 10:40

SON HABERLER

Kalk Gidelim 3. sezon 74. bölüm fragmanları, özeti ve fotoğrafları!

Merakla beklenen, eğlenceli, sıcacık aile ilişkilerini konu alan ve sosyal medyada da bir fenomen haline gelen TRT1’in sevilen dizisi “Kalk Gidelim” 3. sezon 74. bölümüyle 17 Ağustos Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarındaki yerini alıyor.

Dal Ailesi’nde yeni sevinçler bir bir çiçek açmaktadır… Sevda ve Seyfettin muradına ererken en küçük Dal olan Nurhatçe Dal tüm evin neşe kaynağı olmuştur.

Kalk Gidelim 74. bölüm 1. fragmanı:

Sevda ile Seyfettin kızlarının 1 yaşına girmesinin sevincini yaşarlar. Fakat hiç beklenmedik ziyaretçi ile Sevda’nın geçmişinden gelen bazı bilinmezler ortaya çıkar.

Öte yandan Dal Ailesi’nin büyük bir merakı vardır, cevabı ise Hacı Hüseyin’in iki dudağının arasındadır.

Kalk Gidelim 74. bölüm 2. fragmanı:

Mustafa Ali ile Nurcan hayatlarına giren yeni heyecanların coşkusunu yaşarken Mustafa Ali yine iki arada bir derede kalır. Şakir’in keyfi yerinde fakat Dudu’nun derdi kendisinden büyüktür.

Zeytin Ailesi, Dal Ailesi ve Kütük Ailesi arasında ilginç projeler vardır, fakat kiminin haberi vardır, kiminin yoktur.

3 sezondur izleyicilerin TRT1 ekranlarında severek takip ettiği “Kalk Gidelim” oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Emin Gürsoy, Nalan Okçuoğlu, Aslı Omağ, Kerim Yağcı, Hayrettin, Alper Saylık, Sena Çakır, İlayda Aydın, Alican Okumuş, Andrey Polyanın, Ece Aydemir, Can Kıran, Öznur Ön, Dilara Gül Demiral, Ali Dinç, Ferhat Yılmaz, Burak Diri, Pelin Şahin, Ebuhan Tırtar Ve Bayazıt Gülercan gibi sevilen isimler yer alıyor.

Kalk Gidelim yeni bölümüyle 17 Ağustos Cumartesi saat 20.00’de TRT 1’de!

İlgili Haberler