SON DAKİKA
19 Mayıs 2019 19:34

SON HABERLER

Kalk Gidelim 45. Bölümün Kamera Arkası Yayınlandı

TRT 1 ekranında izleyicilerle Cumartesi günü ekrana gelen Kalk Gidelim dizisinin 45. bölümü ekrana gelmişti. Ufuk Özkan, Erkan Sever, Mehtap Bayri, Hayrettin ve Ayça Varlıer’in başrollerinde yer aldığı dizinin 45. bölümünde de eğlenceli sahneler vardı.

Dizinin 45. bölümünün kamera arkası görüntüleri de youtube resmi sayfasında paylaşıldı. 45. bölümün çekimleri yapılırken neler yaşanmış, bunları videodan izleyebilirsiniz.

45. Bölümde yaşananların özeti ise şöyle:

Mustafa Ali ile Seyfettin’in kurduğu plan işe yaramış, Sevda köye dönmeyi kabul etmiştir. Tabi Nuriye ile Nurcan bu fırsatı kaçırmayıp, şehirden köye gelen Sevda’yı epeyce laflarıyla sıkıştırırlar. Diğer yandan Mustafa Ali hırsız süsü vererek girdiği apartmandan kaçmasına kaçar ama ertesi sabah bambaşka bir belanın ortasına uyanır. Şimdi sıra Seyfettin’in kardeşini bu beladan kurtarmasındadır. Diğer yandan Halil, Ercan’ı Ercan da Şakir’i 15 bin lira vermesi hususunda sıkıştırır. Şakir şantajcının parasını bulamadığı için kahrından köşe başında ağlarken imdadına hiç beklemediği biri yetişir.

Nurcan’ın yoğurtları artık istediği gibi tutmamaktadır. Bu duruma hayıflanırken Hacı Hüseyin, gelininin Meryem’in formülünü çalarak yoğurt yapmaya çalıştığını öğrenir ve Meryem’den helallik almasını ister. Nurcan helallik almak için kolları sıvar ama Meryem’de kapı duvardır. O ise formülü çalanın peşine düşmeyi kafaya koyar. Badegül ile Halim de son bir kez teyzesinin yanına gidip af dileyip, barışmak ister fakat Meryem onlara tam da beklendiği davranır. Badegül kahrolur ve Badegül’ü bu kahırdan ise Nurcan kurtaracaktır.

İlgili Haberler