SON DAKİKA
22 Ağustos 2019 02:36

SON HABERLER

Kalk Gidelim 62. Bölüm Fragmanı İzle

Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisi TRT1 ekranında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. 9 Mart Cumartesi günü yayınlanan 61. bölümde önemli detaylar vardı. Haberimizin devamında bunları bulabilirsiniz. Kalk Gidelim dizisinin 16 Mart Cumartesi ekrana gelecek olan 62. bölümünde ise neler yaşanacağı merak konusu olmakta. Videodan 62. yeni bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin paylaştığı dizide ayrıca, Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerem Kupacı, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Andrey Stan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Alper Saylık, Onur Seyit Yaran, Nilay Deniz, Can Kıran, Alican Okumuş ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

Kalk Gidelim dizisi 61. bölümünde neler yaşanmıştı?

Seyfettin Dal ve ailesi ineklerin bulunmasından dolayı mutludur. Fakat asıl sorun inekleri kimin çaldığıdır. Meryem’den şüphelenseler de durum daha farklı bir boyut kazanacaktır. Meryem ise bu töhmet karşısında beklenmedik bir tavır sergileyecektir. Yoğurthanede işçiler arasında da bazı söylentilerden dolayı huzursuzluk oluşur.

Ercan ve Sadık, Meryem’in yanında dimdik dururken, Ercan kendi yöntemleriyle yoğurthanedeki işçileri çalıştırmanın bir yolunu bulur. Diğer yandan Halim ve Badegül’ün arasındaki problem gittikçe büyürken, Meryem oturduğu ev ve dükkanı Badegül’ün üzerine yapınca Halim’le Badegül arasında ipler kopma noktasına gelir. Canberk ve Nehir’in Ali Demir’i bulma yolunda tek şüphelendikleri isim İsmet’tir.

İsmet bir yolunu bulup gençleri atlatmaya çalışsa da Seyfettin ve Mustafa Ali’nin de desteğiyle Veli ve Nehir adım adım babaları Ali Demir’e yaklaşmaktadır. İsmet’i ise tufaya düşürmek için en önemli görev Şakir’e düşmüştür.

İlgili Haberler