SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 18:51

SON HABERLER

Kalk Gidelim 65.Bölüm 2. Fragmanı İzle

Ufuk Özkan, Mehtap Bayri, Ayça Varlıer, Erkan Sever, Nilay Deniz ve Cem Belevi gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan Kalk Gidelim dizisinde 65. yeni bölüm TRT 1 ekrannıda izleyicilerle 6 Nsan Cumartesi akşamı buluşacak. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte.

Mart ayının başında diziye Nehir karakterinin babası Ail Demir olarak katılan Sinan Albayrak’ın vedası dikkat çekmişti. Kalk Gidelim dizisinin 65. yeni bölümü 6 Nisan Cumartesi akşamı yine ekrandaki yerini alacak. Dizinin 65. bölümünden 2. fragman yayınandı. Videodan yeni bölümden yeni görüntüleri izleyebilrisiniz.

Kalk Gidelim diziinin son yayınlanan 64. bölümde neler yaşandı?

Ali Demir’in Mustafa Ali’yi dolandırıp iflasına sebep olan Roman Rebrov olduğu ortaya çıkınca kaçmaya çalışır. Fakat bunun önlemini ise hiç ummadıkları biri almıştır. Diğer yandan Ali Demir inkar yolunu seçer ve araya Sefer’i sokar. Otel arazisi hususunda Mustafa Ali’ye uygun fiyata yardımcı olacağı haberini gönderince Mustafa Ali’nin girişimci damarı kabarır.

Seyfettin ise Ali Demir’le ticaret yapmasını istememektedir. Diğer yandan Seyfettin, Veli ve Nehir kardeşlerin yanına gidip babalarının gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için onlardan yardım ister. Oldukça keyifli bir planla Seyfettin, Ali Demir’in aslından kim olduğunun ortaya çıkarmak için gerekli hamleleri yapar.

Halil, damadı Şakir’le oldukça farklı bir yatırıma imza atarak spor kulübü satın alırlar. Kendi köylerinin takımını alan Şakir kahveyi lokal yapar ve asıl hedefine odaklanır. Fakat bu alışverişte atladıkları çok önemli bir detay başlarını derde sokar ve Nuriye ile Dudu’nun gazabına uğrarlar. Nehir bir yandan babası hakkındaki iddiaların aslını araştırırken diğer yandan Canberk ve Sinan’ın hamlelerini boşa düşürüp, onları da çok ilginç bir oyunun içine dahil eder.

İlgili Haberler