Ana sayfa Dizi Fragmanları Kalk Gidelim 66. bölüm 2. fragmanı izle! Seyfettin ve Mustafa Ali’nin oyunu!

Kalk Gidelim 66. bölüm 2. fragmanı izle! Seyfettin ve Mustafa Ali’nin oyunu!

tarafından ker_def

Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin paylaşırken dizide Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerem Kupacı, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Andrey Stan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Alper Saylık, Onur Seyit Yaran, Nilay Deniz, Cem Belevi, Sinan Albayrak, Can Kıran, Alican Okumuş ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

Kalk Gidelim yeni bölümüyle 13 Nisan Cumartesi saat 20.00’de TRT 1 ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte. Kalk Gidelim 66. yeni bölümden 2. fragman yayınlandı. Yeni detayları videodan izleyebilirsiniz.

Dizinin bu hafta ekrana gelecek olan 66. yeni bölümünde Canberk ve Sinan, Nehir’in peşine düşüyor. Seyfettin, manevi oğlu olarak gördüğü Sinan’ın da Nehir’i sevdiğini öğrenince, Canberk ve Sinan’la bir konuşma yapar. Bunun üzerine Canberk, Sinan’ı ciddi bir rakip olarak görüp Nehir’in gönlünü kazanmak için bazı hamleler yapar.

Dal Ailesi’ndeyse miras paralarını kaptırmanın yankıları devam etmektedir… Halil tepki olarak Nuriye’ye vermek üzere hesabındaki tüm parayı nakit olarak çekip bir valize koyarak eve getirir. Bunu gören Seyfettin ve Mustafa Ali, içgüveysi damada bir oyun kurmak ister. Abi kardeş bu oyunla eğlenirken devreye beklenmedik bir şekilde Ercan girer. Eğlenmek için başladıkları bu oyun Seyfettin ile Mustafa Ali’yi ummadıkları bir maceranın içine sokacaktır…

Sevda, hamileliğini daha fazla gizleyemez ve kendisini ayıplayacağını düşündüğü kaynanası Hatice, Hacı Hüseyin’i eve dönmeye ikna ederek Sevda’ya yardımcı olur. Şakir ise aldığı futbol takımına Sponsor bulmak için birtakım girişimlerde bulunur. Bunun için attığı adımlardan birinde yolu Ercan’la kesişecektir. Veli’nin de yardımıyla Sponsorluk işinde önemli bir gelişme yaşanacaktır.