Ana sayfa Dizi Fragmanları Kalk Gidelim 14 Eylül Cumartesi 77. bölüm 2. Fragmanı İzle

Kalk Gidelim 14 Eylül Cumartesi 77. bölüm 2. Fragmanı İzle

tarafından admin

Ufak Özkan, Mehtap Bayri, Erkan Sever, Ayça Varlıer ve Hayrettin’in başrollerinde yer aldığı Kalk Gidelim dizisi 77. bölümüyle 14 Eylül Cumartesi günü ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar belli olmaya devam ediyor.Kalk Gidelim dizisinin 77. bölümünden 2. fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

3.sezonuyla önceki hafta yeniden ekranda izleyicilerle buluşmakta olan Kalk Gidelim,Cumartesi akşamlarının eğlenceli, alternatif bir yapımı olmaya devam ediyor.

Kalk Gidelim’in 31 Ağustos Cumartesi günü yayınlanan 75.bölümünde neler yaşanmıştı? Detaylar aşağıda yer alıyor:

Sevda ve Şerif’te Ebe Ana Paniği!

Seyfettin, kayınpederinin gelmemesinin keyfini yaşarken, Ebe Ana’nın gelip kapıya dayanmasıyla Sevda ve Şerif şok olur. Dal Ailesi, Şerif’in alıkonulma meselesi üzerine yoğunlaşırken, oğlunu bu şaibeli durumdan kurtarmak için Perihan eve gelir ve Ebe Ana’yı görünce işlerin rengi bir kez daha değişir.

Seyfettin İç Güveysi Şakir’den Kurtulabilecek mi?

Diğer yandan Seyfettin, Şakir’i evden uzaklaştırmak için bir plan yapar ve Sefer ile Şakir’i barıştırmak için türlü yollar denemeye başlar. Mustafa Ali ise kuru meyve işine gelen siparişlerin yoğunluğu üzerine iyice yükselir. Yüklü miktardaki siparişleri karşılamak için köydeki meyve bahçelerinin sahipleriyle anlaşmak ister fakat ondan önce birileri meyveleri toplamaya başlamıştır. Bir yandan meyve bulmaya bir yandan da kendisinden bir adım önde olup işini baltalayan bu kişi kim diye hamleler yapmaya çalışır.

Tüm bunlar olurken Halim ile Badegül, aileden gizli bir takım işler çevirir. Hatice Ana ise bu durumu çok farklı bir meseleye yorumlayacaktır. Halim ile Badegül’ün çocukları olmadığı için tedavi olduklarını düşünür. Oysaki durum Meryem’le ilgilidir.