SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 15:15

SON HABERLER

Kalk Gidelim 70. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Kalk Gidelim dizisinin 70. yeni bölümü 11 Mayıs Cumartesi akşamı izleyicilerle TRT1 ekranında buluşacak. Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı gibi önemli isimleri bünyesinde buluşturan Kalk Gidelim dizisinin 70. bölümünden 2. fragman yayınlandı. Videoda diziden yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim dizisi 70. yeni bölümüyle 11 Mayıs Cumartesi günü saat 20.20’de ekrandaki yerini alacak.

Peki dizinin geçen hafta yayınlanan 69. bölümünde neler yaşanmıştı? İşte detaylar:

Meryem üvey olduğunu duyunca çok sinirlenir ve böyle bir iddiayı ispatlamazlarsa Hacı Baba’ya gidip şikayet edeceğini söyler. Seyfettin, Mustafa Ali ve Damat Halil de mecburen Meryem’in gerçek ailesinin peşine düşerler. Bu üçlüye Ercan da dahil olur. Gerçek aileyi bulmak sanıldığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Hacı Baba’ya sormayı bırak, hissettirmeden halletmeleri gerekmektedir.

Bu arama sürecinde Mustafa Ali ve Seyfettin aynı zamanda yeminlerini bozdukları için 3 günlük de kefaret orucu tutmaktadırlar. Ev halkına yakalanmadan sahur ve iftar yapmaya çalışırken bir de Meryem’in rahmetli babası için verdiği hayır yemeğinde ecel terleri dökerler. Oruçlu olduklarını sır ortaya çıkmasın diye eşlerinden de gizleyince kadınlar kocalarının kendilerine tavır aldığını düşünüp durumu yumuşatmak için onların sevdiği yiyecekleri yaparlar. Bu durum Seyfettin ve Mustafa Ali’yi yumuşatacağına oruçlu oldukları için aksine daha da gerer.

Diğer yandan Şakir, köyün futbol kulübünün borçlarını eritmek için futbolcu satmaya karar verir. Gözüne İnsaf’ı kestirir. Üç gol attığı maçı internete yükler fakat İnsaf satılmayı reddeder. Veli de Şakir’e sen futbolcu sat ben senin elini herkesin içinde öperim deyince futbolcu satma işi inada biner.

İlgili Haberler