SON DAKİKA
21 Eylül 2019 01:17

SON HABERLER

Kalk Gidelim 77. Bölüm 3. Fragmanı İzle! Hacı Hüseyin evi nasıl geri aldı?

Her bölümü merakla beklenen ve izleyicilerine yine kahkaha dolu anlar yaşatacak olan dizinin bu hafta yayınlanacak olan 77. bölümünde neler olacak? Geçtiğimiz hafta ekrana gelmeyen dizi nedeniyle hayranlar 2 haftadır yeni bölümü bekliyor.14 Eylül Cumartesi günü yine kahkahalar TRT1 ekranında atılacak.

Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Emin Gürsoy’un başrollerinde yer aldığı Kalk Gidelim, 3. sezonuyla yine Cumartesi akşamlarının alternatif bir yapımı konumunda. ‘Kalk Gidelim’ de bu hafta Seyfettin ve Mustafa Ali ev gerçeğinin peşine düşüyorlar. Dizinin 77.bölüm 3. fragmanı yayınlandı videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

77. bölümde yaşanacakların detayı şöyle: Gerek köyde, gerekse evde türlü işler dönerken Dal Ailesi’nin en çok merak ettiği konulardan biri de Hacı Hüseyin’in evlerini nasıl geri aldığıdır. Öyle ki bunu bir yıl geçmesine rağmen Hatice Ana’ya bile söylememiştir ve her sorduklarında vakti gelince öğreneceksiniz demiştir.

Ve bir gün Hacı Hüseyin’e bir telefon gelir, Hacı Hüseyin telefondakiyle gizlice görüşür ve döndüğünde size evi nasıl geri aldığımı anlatacağım ama önce şu adresteki kızı alıp buraya getirmelisiniz der. Seyfettin ile Mustafa Ali’ye bu görevi vermiştir.

Şakir de evdeki pozisyonu gereği onlarla bu göreve gitmek ister. Seyfettin karşı çıksa da Hacı Hüseyin, Şakir’i de onların yanına katar. Yalnız ailedeki herkes bu kızın bu evle ne ilgisi var diye düşünür. Ve madem Seyfettinlerin getireceği kız, Hacı babalarının tensipleriyle yanlarına gelecektir, o halde hayatlarını kolaylaştırsın diye her biri de kızla ilgili planlar yapmaya başlar.

Diğer yandan Meryem de kız kardeşinin adresini Badegül’den almış ve kardeşini yanına getirmek için Sadık ve Ercan’ı da yanına alarak yola çıkmıştır. Efe, Ercan’a akıl verdikçe bu yolda türlü maceralar yaşamak da kaçınılmaz olur. Telefondaki kıza önce kim ulaşacak?

Meryem mi? Dal kardeşler mi? Dal ailesi ev gerçeğini öğrenebilecek mi?

İlgili Haberler