SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 21:33

SON HABERLER

The Serpent dizisine katılan İlker Kaleli’nin hayranları gurur dolu!

Netflix ile BBC ortak yapımı olan The Serpent dizisinde hippi karakterini canlandıracak olan İlker Kaleli, bir süredir Taylan’ın başkenti Bangkok’ta bulunmakta. Kentte nemin Yüzde 95 seviyesinde olmasından şikayet eden Kaleli, “Herkes deli” notuyla zor bir durum içinde olduğunu sosyal medyadan göstermişti.

Kaleli’nin böyle önemli bir projede rol alması da hayranları arasında büyük beğeni topladı. Yabancı isimli diziden gelen teklifi kabul eden ancak sonra The Serpent dizisi ile takvim uyuşmazlığı yaşayan Kaleli, Türkiye’deki işini iptal edip, Taylan’ın yolunu tutmuştu.

İlker Kaleli hayranları uluslararası bir yapımda rol almasının keyfini ve gururunu yaşıyor. Sosyal medyadan oyuncuya iltifatlarda bulunan hayranları, başarılarını beklediklerini ifade eden yorumlarda bulunmakta.

İşte The Serpent dizisi hakkında detaylar:

Ünlü oyuncu İlker Kaleli, başrollerini Jenna Coleman (Victoria, The Cry, Doctor Who), Billy Howle (MotherFatherSon, Dunkirk, On Chesil Beach) ve Ellie Bamber (Les Misérables, Nocturnal Animals, The Falling) gibi isimlerin paylaştığı BBC – Netflix ortak yapımı The Serpent’in kadrosuna dahil oldu.

Konusu gerçek bir hikayeye dayanan dizi, 1970’lerde Hindistan, Tayland ve Nepal’deki 20 batılı gezgin gencin öldürülmesinin arkasındaki baş şüpheli Charles Sobhraj’ın sıra dışı hikayesini konu alıyor. 20. yüzyılın en azılı suçlularından biri olan Charles Sobrhaj’ı ise Tahar Rahim canlandırıyor.

Dizinin kadrosunda yer alan diğer oyuncular arasında ise Alice Englert (Top of the Lake), Mathilde Warnier (The Widow), Gregoire Isvarine (The Inside Game), Sahajak Boonthanakit (Only God Forgives), Fabien Frankel (Last Christmas), Chicha Amatayakul (Girl From Nowhere), Surasak Chaiyaat (Love Destiny), Ruby Ashbourne-Serkis (National Treasure), Armand Rosbak (De Slet van 6 vwo), Ellie de Lange (Keizersvrouwen) ve Amesh Edireweera gibi isimler bulunuyor.

BBC One tarafından ITV Studios’un bir parçası olan Mammoth Screen yapımcılığında hayata geçirilen 8 bölümlük dizi, aynı zamanda bir BBC-Netflix ortak yapımı. Richard Warlow ve Toby Finlay tarafından kaleme alınan dizinin yönetmenliğini Tom Shankland ve Hans Herbots üstleniyor. Dizinin yürütücü yapımcılığında ise Richard Warlow, Tom Shankland, Preethi Mavahalli, Mammoth Screen adına Damien Timmer, BBC adına Lucy Richer ve Netflix adına Carolyn Newman yer alıyor.

Çekimleri Tayland’da gerçekleşecek yapım İngiltere ve İrlanda dışındaki ülkelerde Netflix’te yayınlanacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler