SON DAKİKA
26 Ağustos 2019 01:29

SON HABERLER

Kalk Gidelim dizisinde Dal ailesine büyük şok! Meryem tutuklanıyor…

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim’in 61. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Emin Gürsoy’un oynadıkları dizinin son bölümünde Dal ailesinin çalınan inekleri bulmak için giriştiği maceralar izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Dal ailesi miras keşmekeşinden bir nebze olsun sıyrılırken, ineklerin bulunması ile rahat bir nefes alıyorlar.

Yeni bölüm tanıtımında ise Meryem’in jandarmalar tarafından tutuklandığı görülüyor.

Seyfettin, suçlunun ortaya çıkmasından sonra büyük şaşkınlık yaşarken, elleri kelepçeli götürülen Meryem’e de veryansın ediyor.

İşte 61. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Dal Ailesi’nin ekmek teknesi olan süt çiftliğindeki inekler çalınmıştır. Bu durum en çok kızlarım diye sevip üzerlerine titrediği Seyfettin’i üzer. Süt inekleri olduğu için sağılma zamanına kadar onların bulunması gerekmektedir. Jandarma bir koldan, Seyfettin ile Mustafa Ali önderliğinde damatlar ve köylüler bir koldan aramaya koyulurlar. Bu arama tarama esnasında Mustafa Ali, Seyfettin, Halil ve Halim süre daralırken umulmadık maceraların içinde kendilerini bulurlar.

Nehir ile Canberk de köye yakın çiftlikleri dolaşırken Nehir babasıyla ilgili beklenmedik bir ipucuyla karşılaşır. Nehir’in öğreneceği bilgi babasına bir adım daha yaklaşmasına vesile olur.

Diğer yandan süt bekleyen firmalar teker teker ararken bu duruma erkeklerin başı inekleri aramadan dolayı kalabalık olduğu için kadınlar el atar. Nurcan firmaları idare ederken sözleşmeler fesih olmasın diye Sevda ve Nuriye de dışardan süt bulmaya çalışırlar. Bu süt arama meselesine Şakir ve Veli de dahil olunca işlerin sarpa sarması kaçınılmazdır.

Meryem ise ineklerin çalınmasını kendisinden bilmesinler diye Ercan üzerinden kritik bir hamle yapar. Bu hamleyle Meryem kendisini aklayabilecek midir?

İlgili Haberler