Ana sayfa Dizi Fragmanları Kalk Gidelim dizisinde iptal sonrası beklenen haber geldi!

Kalk Gidelim dizisinde iptal sonrası beklenen haber geldi!

tarafından admin

Kalk Gidelim dizisi, 7 Mart Cumartesi akşamı 100. yeni bölümü ile ekrana geliyor. Geçen hafta İdlib’den gelen şehit haberlerinin ardından yayını iptal edilen 100. bölüm izleyicilerle buluşuyor. Dalya diyecek olan Kalk Gidelim’in bu bölümünde Seyfettin ve Sevda Nurhatçe’yi kaçırıyor… Hakimin kararı ne olacak?

TRT 1’in sevilen, komedisi ve güçlü aile hikayesiyle izleyicilerine kahkaha dolu anlar yaşatan, ekranların en organik dizisi “Kalk Gidelim” 100. bölümüyle ekranlara geliyor. Kalk Gidelim’in 100. bölümünde neler olacak?

Seyfettin ve Sevda’nın Nurhatçe’den ayrılmak istememesi onları farklı bir yola sokar. Herkes seferber olup onları aramaya koyulur. Sevda ve Seyfettin birbirlerine daha çok kenetlenir. Şakir, Ercan, İnsaf, Şerif ve Efe de yardım ekibi kurarlar. Herkes bir koldan yardım etmeye çalışırken kızlar da avukatı oyalamaya çalışacaktır çünkü Nurhatçe yoktur.

Mustafa Ali, Seyfettin’i ararken Meryem de onun peşindedir. Çünkü Meryem, Mustafa Ali’ye güvenmez. Birlikte sakladıklarını düşünür. Ercan’ın Efe’nin annesiyle arasında bir dava vardır ve Suzan’ın fotoğrafını gördüğü andan itibaren tedirgin olmuştur. Kimse gerçeği henüz bilmemektedir.

Mahkeme gününde hepsi bir aradadır, Şakirler bir delil bulur. Bulunan delil işleri değiştirecek midir? Nurhatçe’nin velayeti kimde kalacaktır? Kalk Gidelim’de merak edilenler… 7 Mart Cumartesi Saat 20.00’de TRT 1’de…