Ana sayfa Dizi Haberleri Kanal D dizisini merakla bekleyenlerin gözü Rabia Soytürk’ün üzerinde!

Kanal D dizisini merakla bekleyenlerin gözü Rabia Soytürk’ün üzerinde!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 1996 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Rabia Soytürk, son yıllarda dizi dünyasında ismi en çok konuşulan genç kadın oyunculardan birisi oldu. 2018 yılında başladığı kariyerinde Şahsiyet dizisindeki Süveyda rolü ile dikkat çeken oyuncu, Gülperi dizisindeki Selen karakteri ile de çok konuşuldu.

Gülperi dizisinde Rabia Soytürk, Nurgül Yeşilçay ile birlikte kamera karşısına geçmişti ve henüz çok genç bir oyuncuydu. O günlerden bu döneme kendisini bir hayli geliştiren oyuncu, şimdi de Veda Mektubu dizi projesi için yine Nurgül Yeşilçay ile aynı sette buluştu.

Kanal D dizisini merakla bekleyenlerin gözü Rabia Soytürk'ün üzerinde! 1

Rabia Soytürk’ü öne çıkartan asıl proje ise Kutsi ile Nehir Erdoğan’ın başrolünde yer aldığı Benim Adım Melek isimli diziydi. Rabia Soytürk bu projede Defne karakterinde o kadar başarılı oldu ki, kısa sürede geniş bir hayran kitlesi edindi.

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi ile tarihi bir proje deneyimi de yaşayan oyuncuyu, yaz döneminde başlayan ve 20 bölüm süren Duy Beni dizisi de izledik. Canlandırdığı Ekim karakteri ile kısa sürede gençlerin sevgisini kazanan Rabia Soytürk, popülerliğinin zirvesine çıktı.

Kanal D dizisini merakla bekleyenlerin gözü Rabia Soytürk'ün üzerinde! 2

Veda Mektubu isimli yeni Kanal D dizisinde başrollerden birisi olan oyuncu, Aslı karakterini canlandıracak. Dram projelerinin vazgeçilmez isimlerinden birisi olan Soytürk için bu dizinin kariyerinde yepyeni başlangıçlara yol açması bekleniyor.

Yıllar içinde deneyim kazanan ve usta isimlerle aynı sette bir araya gelen oyuncu adına, yeni dizi kendini geliştirmesi için çok iyi bir fırsat sunuyor.

27 Şubat Pazartesi günü ilk bölümü Kanal D’de yayınlanması beklenen dizide Rabia Soytürk’ün partneri olarak ise Emre Kıvılcım’ı izleyeceksiniz.

İki genç oyuncunun uyumu ve enerjisi de çok merak ediliyor.