SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 11:55

SON HABERLER

Kardeş Çocukları 12. bölüm fragmanı yayınlandı!

Pazar akşamlarına yeni bir soluk getiren ve başrollerinde Nur Fettahoğlu, Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Afra Saraçoğlu ile Furkan Andıç’ın oynadığı Kardeş Çocukları dizisinin 11. bölümü 14 Nisan Pazar akşamı ekrandaki yerini aldı. Dizinin bu bölümüne damga vuran bir ayrılık yaşandı. Volkan karakteriyle ekrana gelen Furkan Andıç’ın veda edeceği daha önceden açıklanmıştı.

Kardeş Çocukları dizisinin 12. yeni bölümü ise 21 Nisan Pazar akşamı ekrandaki yerini alacak. Peki dizinin 12. yeni bölümünde izleyicileri neler bekliyor? Videodan detayları izleyebilirsiniz.

Kardeş Çocukları 11. Bölümde neler oldu?

Hayat’ın, Cemal’i görmesiyle birlikte kabusa dönen lansman gecesi, Hayat’ın kanında uyuşturucu bulunmasıyla Ümran ve Umay için bambaşka bir sınava dönüşür.

Ümran, Cemal’in gölgesi altında, Hayat’ın madde kullanmadığını ispatlamak için çırpınırken, Umay ve Hayat ilk kez karşı karşıya gelir. Teyzesiyle ilgili ilk hayal kırıklığını yaşayan Hayat, annesine sığınırken, İdil’in oyununun ortaya çıkması Yıldırım için yıkıcı olur.

Bir zaaf anında, Cansel’in ağına düşen Reşat ise Umay’ı cezalandırmak için riskli kararlar almaya devam eder. Reşat ve Umay arasında soğuk savaş başlarken, Umay ve Ümran arasındaki savaş ise alev alır. Umay, Hayat’ın kendisine tavır alıp annesine sarılmasını kıskanmaya başlar.

Diğer yanda İdil, Volkan ve Hayat arasında yaşananları Hayal’in gözüne sokarken, Yıldırım’ın Ümran’a olan ilgisinden rahatsız olan Rezzan kendini bir anda geçmişten gelen büyük sırla yüz yüze bulur. Ümran ve Umay arasında kıran kırana annelik savaşı başlarken, Yıldırım’ın attığı beklenmedik adımla, Hayat’ın kalbindeki ‘’Umay Karay efsanesi’nin sonu gelir.

İlgili Haberler