Ana sayfa Dizi Haberleri Kardeş Çocukları’na sürpriz bir oyuncu katıldı! Cem Davran, Adnan Harmancı olacak

Kardeş Çocukları’na sürpriz bir oyuncu katıldı! Cem Davran, Adnan Harmancı olacak

tarafından ker_def

Star TV ekranında geçtiğimiz sezon başlayan Kardeş Çocukları dizisi, büyük beğeni toplamıştı. Dizinin 2. sezonunda gün değişikliği yaşandı. İlk sezonunda Pazar günü ekrana gelen dizi, artık Salı akşamları izleyicilerle buluşacak. Diziye usta bir oyuncu da katıldı…

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu, Berkay Hardal, Batuhan Ekşi ve Alara Turan’ın paylaştığı “Kardeş Çocukları” sezona merak uyandıran sürprizlerle giriyor. Dizinin kadrosuna yeni sezonda usta oyuncu Cem Davran dahil oldu.

Kardeş Çocukları'na sürpriz bir oyuncu katıldı! Cem Davran, Adnan Harmancı olacak 7

17 Eylül Salı günü ikinci sezonuyla ekranlara geri dönecek olan “Kardeş Çocukları’nda Cem Davran, Adnan Harmancı karakterine hayat verecek. Sezon final bölümünde Yıldırım Saner (Mehmet Aslantuğ) ve yeğeni İdil’in kurşun yağmuruna tutulmasının ardından İdil’in intikamını almak isteyen, öfkeli babası Adnan Harmancı’nın gelişi, Saner ailesinin etrafında kara bulutlar toplanmasına neden olacak. Varlıklı, güçlü bir iş adamı olan Harmancı’nın merak uyandıran hikayesi ve Yıldırım Saner’le olan gizemli geçmişi dizide çok konuşulacak.

Senaryosunu Sırma Yanık’ın, yönetmenliğini Çağatay Tosun’un üstlendiği, ilk sezonuyla büyük bir izleyici kitlesine ulaşan “Kardeş Çocukları” yeni sezonuyla Star TV ekranlarından fırtınalar estirmeye devam edecek.