Ana sayfa Dizi Haberleri Kardeşlerim dizisinde Asiye ile Doruk’a rakip olan bir çift var!

Kardeşlerim dizisinde Asiye ile Doruk’a rakip olan bir çift var!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kardeşlerim dizisi Cumartesi akşamları izleyicilerle atv ekranında buluşuyor. İkinci sezonuyla da çok başarılı bir iş çıkartan dizi için sezon sonuna adım adım yaklaşılıyor. Dizinin setinde ise genç oyuncuların birbirleri ile çok iyi kaynaştıklarını görüyoruz.

Bu kaynaşma da diziye yansıyor ve hikayedeki karakterlerin daha güçlü şekilde izleyicilerin beğenisiyle karşılaşıyor… Bu noktada Onur Seyit Yaran ile Su Burcu Yazgı Coşkun en çok öne çıkan dizi çifti konumunda… Asiye ve Doruk karakterleri her hafta sosyal medyada gündem oluyor. AsDor etiketleri ile paylaşılan binlerce mesaj da sosyal medya üzerinde Kardeşlerim dizisinin büyük bir güç gösterisi olarak ortaya çıkıyor.

AsDor kadar etkili olamasa da hikayede son dönemde öne çıkan bir çift daha var. Aybike ve Berk’ten bahsediyoruz… Melis Minkari ile Recep Usta’nın çok iyi bir uyum yakaladıklarını ve dizinin en çok ilgi gören ikinci çifti olduğunu belirtebiliriz.

Aybike karakterinde başarılı bir çıkış yapan genç oyuncu Melis Minkari, partneri Recep Usta ile de set ortamında çok iyi bir iletişim kurduklarını söyledi.

Oyuncu, Recep Usta ile olan uyumlarını şu sözlerle ifade etti: “Evet iyi anlaşıyoruz. Anlıyoruz birbirimizi, o yetiyor bana. Çünkü ben bazen zor anlaşılan birisi oluyorum ama Recep onu anlıyor. O yüzden benim işimi çok kolaylaştırıyor. Onun da öyle olduğu zamanlarda ben onu anlıyorum. Yani aynı dili konuşmaya başladık.”

Sosyal medyada da Aybike ve Berk’in bu kadar çok sevilmesi konusunda Melis Minkari ne düşünüyor? Genç oyuncu, çiftin biraz farklı olduğunu ve aşk tarzında değil de daha çok sert bir çift görünümünde olduğunu ve bunun da izleyicilere farklı geldiğini düşünüyor.

Hayranların sürekli kendilerinden selfie pozları istediklerini belirten Melis Minkari, birlikte çok eğlendiklerini de saklamadı.