Ana sayfa Dizi Haberleri Kardeşlerim dizisinde bir ayrılık ihtimali, sosyal medya paylaşımlarıyla ortaya çıktı!

Kardeşlerim dizisinde bir ayrılık ihtimali, sosyal medya paylaşımlarıyla ortaya çıktı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kardeşlerim dizisi, atv’nin Cumartesi akşamları yayınlanan sevilen dram yapımları arasında yer alıyor. İki sezondur ekranda olan dizi, her hafta kemikleşmiş bir izleyicinin beğenisini kazanıyor. Dizide geçtiğimiz aylarda yaşanan bazı ayrılıklar izleyiciyi üzmüştü. Görünen o ki başka ayrılıklar da geliyor…

Sezon sonuna yaklaşırken diziyi izleyenler de heyecanla olacakları izlemekte. Dram hikayesiyle milyonları peşinden sürükleyen dizide sezon finaline yaklaşırken heyecan da giderek yükselmekte. Final heyecanı iyice izleyiviyi sararken, dizinin setinden paylaşılan fotoğraflar da merakla takip ediliyor.

Dikkatli takipçiler çekilen fotoğraflardan farklı yorumlar geliştirmekte. Yine bir fotoğrafa bakılarak yapılan tahminler, sosyal medyada dizide bir ayrılığın yaşanacağı ihtimali üzerine yoğunlaşmış durumda.

Reytingleriyle kanalın da yüzünü güldüren dizinin bu akşam 51. bölümü yayınlanacak. İkinci sezonu da büyük bir başarı ile sürdüren dizide sezon sonuna doğru yaşanacak bir ayrılığın da ilk sinyalleri sosyal medyadan verilmiş görünüyor!

En azından izleyenlerde böyle bir yorum bırakmakta fotoğraf. Twitter’da yapılan bir yorum, pek çok izleyicinin de benzer düşünceyi taşıdığını gösterdi. Kardeşlerim dizisinin sıkı takipçileri, oyuncuların birlikte yaptıkları selfie sonrası bir ayrılık haberinin gelmekte olduğu iddiasını taşıdı sosyal medyaya…

Paylaşıma gelen mesajlara yapılan yorumlar da izleyicilerin gelmekte olan ayrılığın sinyali olarak gördüklerini gösteriyor bu fotoğrafın.  Diziyi dikkatli bir şekilde takip edenler ipuçlarını değerlendirerek ilginç çıkarımlar da yapıyorlar. Aşağıdaki yorumlardan birinde yine bir başka tahmini görebilirsiniz…

Kimi izleyiciler diziden ayrılacak kişinin Süsen’i canlandıran Lizge Cömert olacağı konusunda hemfikir. Kimi tahminlerde ise bir ayrılık yaşanacağı ve bu kişinin harika’yı oynayan Gözde Türker olacağı konuşuluyor.

Tabii tüm bu paylaşımlar birer tahmin. Henüz kulislere yansıyan ya da teyit edilmiş bir ayrılık durumu yok. Dizinin sezon finalinde bir oyuncu ayrılır mı izleyip göreceğiz. Fakat setten gelen fotoğrafların pek çok tüyoyu da beraberinde getireceğini artık izleyiciler de biliyor!

Kardeşlerim’in sezon finalinde de yine bir ayrılık yaşanması ihtimali her dizide olduğu gibi mümkün. Şimdilir bu konuyla ilgili sızan bir bilgi yok. İzleyenlerin tahminlerinin tutması da ilginç bir durum oluşturabilir!