SON DAKİKA
6 Ekim 2022 16:18

SON HABERLER

Kasaba Doktoru dizisinde heyecanı artıran paylaşım!

Kasaba Doktoru” İkinci Sezonu İçin Sete Çıktı… TRT 1’in geçtiğimiz sezon büyük beğeni toplayan dizisi ‘Kasaba Doktoru’, ikinci sezon için yoğun bir hazırlık sürecinin ardından sete çıktı. Dizinin 14. bölümün çekimleri başlarken, senarist değişikliği yapıldığı ve artık senaryoyu Çağla Kızılelma’nın yazmakta olduğu da ortaya çıktı.

Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı ve Vildan Atasever’in kadrosunda yer aldığı ‘Kasaba Doktoru’ merakla beklenen yeni sezonda izleyicileri yine ekran başına kilitleyecek. Dizinin yeni sezonu için sosyal medya üzerinden yapılan ve ekibin iş başı yaptığını anlatan görüntüler ilgi gördü.

Uluçınar Hastanesi’nde sular durulmuyor… Sezon finalindeki nefes kesen riskli ameliyatın ardından Uluçınar’da yaşanacaklar büyük merak konusu.

Hakan Hoca ve ekibinin yeni sürprizlerle karşı karşıya kalacağı sezonda sular durulmayacak. Kahraman doktorlar bir yandan hayat kurtarma mücadelesi içindeyken diğer yandan zorlu süreçleri atlatmak için yeni sınavlar verecek.

Kasaba Doktru’nun ikinci sezon oyuncu kadrosunda yer alan isimler ise şöyle:

Ozan Akbaba (Hakan Hoca), Deniz Can Aktaş (Ömer), Hazal Subaşı (Leyla), Sinan Albayrak (Yalçın), Barış Yıldız (Turgut), Özgün Karaman (Berk), Sinan Demirer (İhsan), Barış Yalçın (Bülent), Tarık Uğur Özenbaş (Onur), Alptekin Ertürk (Erol),Sultan Ulutaş (Arzu),Handan Yıldırım (Mediha),Fatih Yücebağ (Bektaş),Banu Karagöz (Berna) ve Vildan Atasever (Mine).

‘Kasaba Doktoru’ yeni sezonuyla yakında TRT 1’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler