Ana sayfa Dizi Haberleri Kasaba Doktoru dizisinden gelen tüyo, 2. sezonla ilgili gerçeği de ortaya çıkardı!

Kasaba Doktoru dizisinden gelen tüyo, 2. sezonla ilgili gerçeği de ortaya çıkardı!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – TRT1 ekranlarında yayınlanan ve izleyicisinin heyecanla takip ettiği Kasaba Doktoru dizisi, Mucize Doktor dizisinden sonra ilaç gibi gelmişti. Hastane temalı dizileri seven izleyici, Mucize Doktor’u da çok sevmiş ve bitişine üzülmüştü. Ancak TRT’nin Kasaba Doktoru dizisi, ekrandaki bu açığı kapatarak yepyeni hikayesi ve başarılı oyuncularıyla yeni bir serüven sunuyor.

Kasaba Doktoru dizisinin reytingleri aslında beklenenin altında kaldı. Fakat yine de izleyen kişiler tarafından merakla takip edilmeye devam ediyor. Başrolünde Ozan Akbaba, Hazal Subaşı, Deniz Can Aktaş ve Vildan Atasever’in yer aldıkları dizinin 2. sezonda da devam edip etmeyeceği reytingleri nedeniyle endişeli bir bekleyişi getirmişti.

Ancak TRT, dizinin devamı yönünde bir karar aldı ve 2. sezonda da devam edeceği öğrenildi dizinin. Yeni sezonda projede bazı değişikliklerin olacağı da gündeme geldi. Dizinin sadık izleyicisi, yeni sezonu heyecanla beklemekte. Kısa bir süre önce dizinin çekimleri de başladı.

İkinci sezon çekimlerinin başlaması ile birlikte sosyal medyadan bazı değişikliklerle ilgili detaylar da geldi. Kasaba Doktoru’nun senaryo ekibinin değiştiği öğrenildi. İlk sezonda senaristlik yapan Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın yerine artık senaryoyu Çağla Kızılelma yazacak.

Daha önce Ramo, Arıza gibi fenomen yapımların yanı sıra Hakim dizisinin senaryosunu da yazan Çağla Kızılelma, artık Kasaba Doktoru dizisini yazıyor. Sosyal medyadan dizinin ikinci sezon ilk bölümünün senaryosu yayınlandığında, bu gerçek de ortaya çıktı!

İkinci sezon için sete çıkan Kasaba Doktoru ekibinde büyük değişim! 12

Hikayeye yeni bir heyecan getirmek ve sezona daha güçlü başlayarak izleyiciyi çekmek için senarist değişikliğine gidilen dizinin reytinglerinin artması bekleniyor. İlk sezonda 13 bölüm yayınlanan dizinin senaryosu, izleyenler tarafından zaman zaman ‘vasat’ olarak nitelendirilmişti.

Hikayesi ve oyunculukları açısından umut vadeden bir dizi olarak TRT diziyi bitirmek yerine senarist değişikliğine giderek ikinci bir şans vermekte.

Geçtiğimiz sezonun tam da ortasında başlayan dizi, Güney Kore yapımı Dr. Romantic dizisinin uyarlaması olarak ekranlara gelmekte. Her bölümüyle yüreklere dokunan yeni hikayeler ve olayları da beraberinde getiren Kasaba Doktoru dizisinde, idealist bir doktorun geçmişte yaşadığı bir dizi trajik olayların gölgesinde kendisini insan hayatını kurtarmaya adaması anlatılıyor.