SON DAKİKA
20 Eylül 2019 06:43

SON HABERLER

Kayra, gerçeği anladı mı? Benim Tatlı Yalanım 2.Bölüm

Başrollerinde Aslı Bekiroğlu, Furkan Palalı ve Lavinya Ünlüer’in oynadıkları Benim Tatlı Yalanım dizisinin 2. bölümü yayınlandı.

Star TV’de ekrana gelen yeni yaz dizisinde Suna, Nejat’ın teklifini kabul ederek Kayra’nın doğum günü için bir günlüğüne annesi rolü yapmayı kabul etti.

Nejat, kızının durumu anlamaması için elinden geleni yapmaya çalışırken, Kayra elindeki fotoğrafla babasına koşup “Bana yalan söyledin” diyerek serzenişte bulundu.

Nejat o anda kızının her şeyi anladığı sandığı ama durum bambaşkaydı!

O anları videodan izleyebilirsiniz…

Suna, Nejat’ın teklifini kabul ediyor.
Suna, Nejat’ın; “Kayra’nın doğum günü için annesi (Aylin) olur musun?” teklifi karşısında şoke olur. Nejat’ın çaresizliğinin üzerine Kayra’nın heyecanı da binince, Suna, Nejat’ın teklifini kabul eder.

Aylin’in geri döndüğü haberi doğum gününe bomba gibi düşer. Özellikle Hande, karşısında Aylin’i görmekten hiç hoşnut olmaz ve sorgulamaya başlar. Doğum günü bittiğinde, Kayra dünyanın en mutlu çocuğudur. Suna, oradan ayrılırken bir daha Nejat ve Kayra’yı görmeyeceğini düşünür. Ancak Kayra’nın yapacağı bir şey üçünün de kaderini sonsuza dek değiştirmek üzeredir.

İlgili Haberler