SON DAKİKA
21 Eylül 2019 18:40

SON HABERLER

Kerem Alışık, Fekeli karakteri ile bir ödül daha kazandı

Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle fırtına gibi esen ve canlandırdığı Ali Rahmet Fekeli karakteriyle ekranların fenomeni olan Kerem Alışık, aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Türkiye Vizyon Ödülleri gecesinde “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü alan Alışık, Fekeli karakteriyle altıncı ödülünü alırken, yeni sezona da hızlı bir giriş yaptı.

Fekeli’nin de Dediği Gibi “Zahmetsiz Rahmet Olmuyor”

Kadına şiddet teması adı altında gerçekleştirilen ödül töreninde Kerem Alışık sahnede şöyle konuştu:

“Temamız kadına şiddetmiş, onunla ilgili çok kısa bir şey söyleyeceğim. Kadına tek şiddet şiddetli bir aşk olmalı. Şiddetli bir aşktan başka kadına hiçbir şiddet uygulanmamalı çünkü yuvayı yuva yapan kadınımız. Evlerin bir kokusu vardır, evlere kokusunu kadınlar verir. Onlar okşanmalı, sevilmeli, şefkat gösterilmeli ve başımızın üstünde sırça bir taç gibi taşınmalı.”

Ödülünü, Ömür Gedik’in elinden alan Kerem Alışık, “Ödül beklemek için bu işi yapmıyoruz, alacağımız için de bu işle ilgili değiliz. Bu işi yapabiliyor olmak zaten bizim için bir ödül ama ödüllenmek te güzel. Layık gören, değer biçenlere teşekkür ederim. Bana bu ödülü kazandıran Ali Rahmet Fekeli’nin dediği gibi ‘Zahmetsiz rahmet olmuyor’ bu zahmete beraber katlandığımız tüm ekip arkadaşlarıma, senaristimize, yönetmenimize ve yapımcılarımıza teşekkür ediyorum. Onlar adına da alıyorum bu ödülü, sağ olun, var olun” sözleriyle duygularını dile getirdi.

Yapımını TIMS&B Productions’ın yapımcılığını ise, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleriyle çok yakında ATV’de!

İlgili Haberler