Keremcem dizide rol almayacak ama Darısı Başımızda dizisinin setinden de çıkmayacak

09 Haziran 2018 Cumartesi, 17:43
Keremcem dizide rol almayacak ama Darısı Başımızda dizisinin setinden de çıkmayacak
Yaz boyu sevgilisinin yanında olacak

Oyuncu ve şarkıcı Keremcem, önceki gün oyuncu sevgilisi İlay Erkök’le birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.

Akşam üzeri geldikleri Zorlu AVM’de yakın dostlarıyla buluşan Keremcem-İlay Erkök çifti, yöneltilen sorulara cevap verdi.

İlay Erkök, “Yeni dizimiz ‘Darısı Başımıza’nın çekimlerine başladık. Bu yaz çalışarak geçecek ancak günü birlik bir yerlere gidebiliriz” dedi.

Keremcem ise “Ben de Bodrum’a annemlerin yanına 1-2 günlük uğrayabilirim, ama genelde İstanbul’da İlay’ın yanında olacağım” açıklamasında bulundu.

DARISI BAŞIMIZA NASIL BİR DİZİ?

Yeni dizi “Darısı Başımıza”Ömrünü çocuklarına adamış, fedakâr bir anne olan Zerrin’in (Devrim Yakut) hayattan tek beklentisi çocuklarının mutlu yuvalar kurduklarını görebilmektir. Ama ne mümkün! Büyük kızı Rüya (Açelya Topaloğlu), eski bir oyuncuya platonik aşık, başını kaldırıp da çevresindeki taliplerine dönüp baktığı görülmemiş. Küçük oğlu Serkan (Burak Can) anasının kuzusu, kolay kolay evden gitmeyeceği belli. Ortanca kızı Öykü (Elif Doğan) ise yurtdışında, işinde gücünde, kariyerinde… Zerrin yakın zamanda çocuklarının mürüvvetini görmeyi beklemezken, Öykü’nün evleneceği haberini vermesiyle dünyalar onun olur. Dört gözle dünürleriyle tanışacağı günü bekleyen Zerrin’i kız isteme gününde kötü bir sürpriz bekliyor. Aksoy ve Arslansoy aileleri karşı karşıya geliyor ve eski defterler bir bir açılıyor. Sadece Zerrin değil, Öykü ve Rüya da bu karşılaşmadan nasibini alıyorlar. Ortalık birbirine girmişken bu curcunadan geriye bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve bolca kahkaha kalıyor. Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Deniz Dargı’nın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Hasan Tolga Pulat’ın oturduğu Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi “Darısı Başımıza”nın oyuncu kadrosu belli oldu.

Çekimlerine İzmir’de başlanan dizinin başrollerini Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut paylaşırken, oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu, Özgün Karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Sevinç Erbulak, Dilek Çelebi, Ulvi Alacakaptan, Yüksel Ünal, Burak Can, İlay Erkök, Gizem Ergün, Eda Başlamışlı gibi güçlü isimler yer alıyor.

darısı başımıza haberleri için

ilayda erkök haberleri için