SON DAKİKA
19 Ağustos 2019 21:10

SON HABERLER

Keremcem, Kimse Bilmez dizisinin yayın saatini kaçırmamak için bakın ne yaptı?

atv ekranlarında Salı akşamları yayınlanmakta olan Kimse Bilmez dizisi, başarıyla yoluna devam ediyor.

Dizinin 4. bölümü 2 Temmuz Salı akşamı ekrandaki yerini aldı.

Başrol oyuncularından Keremcem ise İstanbul trafiğinde diziyi kaçırmamak adına aracından indi ve metroya koştu.

Keremcem, sosyal medya hesabından metrodaki pozunu da paylaştı.

İMDADINA METRO YETİŞTİ

Başarılı oyuncu Keremcem, dün akşam yayınlanan Kimse Bilmez’in 4’ncü bölümünü evinde izleyebilmek için her yolu denedi. Set çıkışı sıkışan trafikte mahsur kalan Keremcem, aracından inerek soluğu Metro’da aldı. Metro’da ayakta seyahat ederken takipçileri için bir de fotoğraf paylaşan Keremcem, trafiğin kendisi için engel olamayacağı mesajını verdi. Keremcem, paylaştığı fotoğrafın üzerine; “Trafik bile #KimseBilmez’in yeni bölümüne yetişmeme engel değil. Saat 20:00’da @atvturkiye’de görüşmek üzere” yazarak takipçilerine seslendi.

GÜÇLÜ KADRO

Yapımcılığını Baba Yapım, yönetmenliğini Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren’in üstlendiği dizide dram, aksiyon ve macera eksik olmayacak. Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı dizide Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi usta isimler yer alıyor.

Senaryosunu Hasan Burak Kayacı’nın kaleme aldığı Kimse Bilmez, sürükleyici hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla atv izleyicilerinin gönüllerinde taht kurdu.

İlgili Haberler