SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 09:52

SON HABERLER

Kerem’in kıyafeti güldürdü! Afili Aşk 2. Bölüm

Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisinin 2. bölümünde Kerem, Ayşe’nin abileriyle yemeğe gitti.

Kerem giderken giydiği komik kıyafeti ve tavırlarıyla Ayşe’nin abilerini delirtti.

Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrolünde oynadığı dizideki bu komik anları videodan izleyebilirsiniz…

Afili Aşk 2. Bölümde Neler Oldu?

Kerem bu evlilik oyununu sonlandırmak için yeni bir yol deneyerek Ayşe’nin ağabeyleriyle yemeğe çıkıyor ancak işler umduğu gibi gitmiyor!

Afili Aşk 19 Haziran Çarşamba yayınlanan son bölümde, Kerem ve Volkan, Ayşe’nin ağabeylerine karşı yeni bir taktik uygulamaya karar veriyor. Ayşe’nin ağabeylerinin hoşlarına gitmeyecek bir kılığa bürünen ikili, yemek boyunca renk vermiyorlar. Kerem’in bu halinden hiç hoşlanmayan Rıza ise sinir küpüne dönüyor. Ayşe’yi verip vermeme konusunda kafası karışan Rıza, kendini daha fazla tutamıyor ve ve duruma el koyuyor. Kerem, tam da istediği şeye ulaşmış oluyor ancak gecenin sonunda yaşanan durum rüzgarın yönünü bir anda değiştiriyor…

Genel Hikaye

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start – up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

İlgili Haberler