SON DAKİKA
25 Nisan 2019 19:36

SON HABERLER

Keşke Hiç Büyümeseydik 2. bölümünde neler yaşanacak? İşte tüm detaylar

Geçtiğimiz Pazar akşamı show TV ekranlarında ilk bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkan Keşke Hiç Büyümeseydik, Birol Güven imzalı bir yapım.

Hikayesi ve oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizinin ilk bölümü reytinglerde kötü bir başlangıç yapmıştı. 2. bölümün elde edeceği sonuçlar büyük önem taşıyor.

16 Eylül Pazar akşamı ekrana gelecek olan 2. bölümden ilk görüntüler yayınlandı.

Peki 2. bölümde neler yaşanacak? Tüm detaylar haberimizde…

2. BÖLÜM 1. FRAGMANI:

“BEN SENİN HATALARINDAN DA YETERİNCE DERS ALDIM!”

Show TV’nin geçtiğimiz Pazar akşamı izleyicileriyle buluşan yeni dizisi Keşke Hiç Büyümeseydik’in ikinci bölüm tanıtımı yayınlandı. Sadık’ın Almanca öğrenmeye çalıştığı eğlenceli anların ekrana geldiği tanıtımda Necati, “Ben gidiyorum, aşık oldum!” sözleriyle eşi Ayten’i terk ediyor. Ufuk ve Ayşe’nin romantik anları dikkat çekerken Serpil, kızı ile karşı karşıya geliyor. Duygusal hikayesi, usta oyuncu kadrosuyla 30 yıllık bir zaman diliminin konu edildiği Keşke Hiç Büyümeseydik her Pazar Show TV’de ekrana geliyor.

Keşke Hiç Büyümeseydik’in Pazar akşamı ekrana gelen ilk bölümünde hayatın dört bir yana savurduğu kardeşler Serpil, Sadık ve Ufuk, Hulusi’nin vefatıyla babalarına son vazifelerini yapmak üzere mahalleye geri döndü. Birbirlerini, en önemlisi onlara sevgiyle bağlı olan anne babalarını ihmal eden kardeşler, yıllar sonra bir araya geldi. Keşkeleri yüzlerine çarpan Serpil, Sadık ve Ufuk’un eve dönünce çocukluk anıları canlandı. Serpil’in babasıyla yaşadığı mutlu anları, eşi Ferdi’yle evlenmesini, Ufuk’un tiyatro sevdasını, evi terk edişini, şanssızlığından kurtulamayan Sadık’ın eşiyle tanıştığı zamanları hatırladığı anlar izleyenleri de geçmişe götürdü. Hulusi’nin cenazesinde kardeşler hissettikleri suçluluk duygusuyla gözyaşlarına hakim olamazken Ferdi, mal paylaşımını düşünmeye başladı.

Yapımcılığını MinT Prodüksiyon’un üstlendiği, senaryosunu Birol Güven – Murat Aras – Eray Yasin Işık’ın yazdığı, yönetmen koltuğuna Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun oturduğu Keşke Hiç Büyümeseydik’in oyuncu kadrosunda Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun, Murat Kılıç, Deniz Celiloğlu, İrfan Kangı, Yeliz Kuvancı, Demet Gül, Arda Esen, Melisa Doğu, Gülin İyigün, Sadri Alışık, Özge Akdeniz, Erkan Baylav, Rabia Toprak, Caner Nalbantoğlu, Yılmaz Gökgöz, Eda Akalın, Eray Yasin Işık, Ersin Arıcı, Seymen Aydın, Zeynep Anacan, Sebahat Adalar, Serkan Özel, Kevork Türker gibi güçlü isimler yer alıyor.

Keşke Hiç Büyümeseydik’in yeni bölümü Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

İlgili Haberler