Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin çok ilginç bir kadrosu var!

11 Ağustos 2018 Cumartesi, 09:00
Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin çok ilginç bir kadrosu var!
Show TV, yeni dizisi Keşke Hiç Büyümeseydik’i izleyicilere tanıttı.

Çekimleri devam etmekte olan dizi, 30 yıllık bir zaman dilimi aralığında geçmekte.

Dizinin setinden fotoğraflar ve detaylar paylaşıldı.

Çocuklar Duymasın dizisinin yapımcısı Birol Güven, Show TV’nin yeni dizisinin de yapımcısı konumunda.

Dizinin oyuncu kadrosunda da bir hayli ilginç isimler var…

Öncelikle anne olma heyecanı yaşayan ve bir süredir ekranda gözükmeyen Burcu Kara, bu diziyle birlikte ekrana dönmekte.

Usta isim Ege Aydan’ı izleyiciler en son Savaşçı dizisinde kısa bir rolde izlemişti. Dayan Yüreğim dizisinde de Ekrem Şanal olarak izlediğimiz Ege Aydan, Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin en usta ismi konumunda.

Doksanlar dizisinin Süheyla’sı Açelya Akkoyun’un da dizinin kadrosunda görmekteyiz. Oyuncu bir süredir ekranda yer almıyordu.

Tekrarları bile ciddi izleyici çekmekte olan Kanıt dizisinin Selim’i Deniz Celiloğlu da kadroda yer alan isimlerden…

Tabii bir de Tutku karakteriyle Çocuklar Duymasın izleyicilerini deli eden Gülin İyigün’ün de bu dizide rol aldığını belirtmekte fayda var.

Nasıl bir dizi?

Babalarının ölümüyle çocukluk anılarını, gençlik bunalımlarını, ilk aşklarını ve kavgalarını yaşadıkları yere yıllar sonra geri dönen kardeşlerin hikayesi izleyicileriyle buluşmak için gün sayıyor.

Yapımını MinT Prodüksiyon’un gerçekleştirdiği, yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği, senaryosunu Birol Güven-Murat Aras-Eray Yasin Işık’ın yazdığı ‘Keşke Hiç Büyümeseydik’ dizisinin yönetmen koltuğunda Mustafa Uğur Yağcıoğlu oturuyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun, Murat Kılıç, Deniz Celiloğlu, İrfan Kangı, Yeliz Kuvancı, Demet Gül, Arda Esen, Melisa Doğu, Gülin İyigün, Sadri Alışık, Özge Akdeniz, Erkan Baylav, Rabia Toprak, Caner Nalbantoğlu, Yılmaz Gökgöz, Eda Akalın, Eray Yasin Işık, Ersin Arıcı, Seymen Aydın, Zeynep Anacan, Sebahat Adalar ve Kevork Türker yer alıyor.

“ÇOK SICAK BİR HİKAYE İÇİN SETE ÇIKTIK”
“Yine bir ekmeği bölüşseydik, keşke hiç büyümeseydik” mottosuyla yola çıkan dizinin oyuncularından Ege Aydan, “Heyecanlarımız sımsıcak. Özenli çalışmamız senelere yayıldı” dedi. Burcu Kara ise “Çok sıcak bir hikaye için sete çıktık. Bir heyecan, bir coşku ile birinci bölümü bitirdik bile. Hem de gözyaşlarıyla” şeklinde konuştu. Dizinin bir diğer oyuncusu Açelya Akkoyun da “Çocukluğumuzdan bugüne kadar yaşadığımız her şey; sevgi, saygı, hoşgörü, anılar, küçük ama büyük mutluluklar… ‘Keşke hiç büyümeseydik’ dediğimiz günlere çoluk çocuk, büyük hep beraber dönüyoruz” sözleriyle yaşadığı mutluluğu dile getirdi.

‘Keşke Hiç Büyümeseydik’ yakında Show TV’de başlıyor.

açelya akkoyun haberleri için

birol güven haberleri için