SON DAKİKA
23 Nisan 2019 18:58

SON HABERLER

Söz dizisinin Bahar’ı Aybüke Pusat, dizi oyuncularına kötü örnek mi?

Televizyon Gazetesi Analiz

25 Şubat 1995 Ankara doğumlu olan Aybüke Pusat, Miss Turkey 2014 yarışmasında üçüncü olarak ismini duyurdu.

Medcezir dizisinde Elif karakterine hayat verme şansı yakalayınca oyunculuğa adım attı.

Daha sonra ise herkesin dikkatini çeken O Hayat Benim dizisindeki Zeynep karakteri geldi. Ancak Pusat, çok da iyi canlandırdığı Zeynep karakterini bir süre sonra bıraktı ve diziden ayrıldı. Bu ayrılığın para konusunda anlaşmazlık olduğu yolunda iddialar ortaya atılmıştı.

Ardından Familya dizisinde Su Beyoğlu karakterine hayat veren Aybüke Pusat, son 2 sezon boyunca da Söz dizisinde Doktor Bahar karakteriyle izleyicilerin karşısına çıktı.

Haziran ayında yayınlanan dizinin 50. ve sezon finalinde Aybüke Pusat’ın canlandırdığı Bahar karakterinin ölümü izleyicileri şok etti.

Nasıl olur da başrol oyuncusu bu kadar iyi giden bir diziden ayrılırdı?

İşte herkesin kafasındaki soru işareti bu.

Acaba Pusat, yapımcı ile anlaşmazlık yaşadığı için mi diziden ayrıldı?

Senaryo gereği denirse, Bahar karakterinin diziden ayrılmasını gerektirecek hiçbir sebep yoktu.

İzleyiciler de Bahar’ın ölümüyle adeta yasa büründü. Hastane odasında üzerine beyaz örtü örtülünce izleyiciler o sahnede gözyaşı döktü.

Pusat, veda mesajında da duygusal sözleriyle dikkat çekmişti.

Peki dizi karakterlerinin ani ölümlerinin altında yatan sebep ne?

Aybüke Pusat’ın Söz dizisinden neden ayrıldığını bilmiyoruz.

Ancak O Hayat Benim dizisinden ayrılmasıyla benzerlik taşıdığı için yapımcı ile anlaşamadığını düşünmekteyiz.

SÖZ DİZİSİ VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ANİ ÖLÜMLERİN ARDINDAKİ SEBEPLER NELER?

Dizilerdeki karakterlerin ani ölümlerle veda etmelerine 2. Sayfa programında ilginç bir yorum geldi. Oyuncuların sezon ortasında çeşitli sebeplerle yapımcılardan zam istediğini söyleyen Gülşen Yüksel, bu oyunculardan bazılarının bu konuşmadan sonra ellerine gelen senaryoyla şoke olduklarını dile getirdi.

Deneyimli gazeteciler Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın neşeli sunumuyla teve 2’de izleyiciyle bululan ‘2.Sayfa’ programında bugün dizi sektörüyle ilgili çok ilginç bir anekdot paylaşıldı.

DİZİLERDEKİ OYUNCULAR NEDEN ANİDEN ÖLÜYOR!
Dizilerimizdeki karakterlerin ani ölümleri hepimizin malumu. teve 2’de 2. Sayfa programında bu konuyla ilgili zihin açıcı yorumlarda bulunuldu. Oyuncuların sezon ortasında çeşitli sebeplerle yapımcılardan zam istediğini söyleyen Gülşen Yüksel, bu oyunculardan bazılarının bu konuşmadan sonra ellerine gelen senaryoyla şoke olduklarını dile getirdi.

“Bir bakıyorlar, bir arabayla uçurumdan yuvarlanıp ölüyorlar, eğer yeterince özür dileyip yapımcıyı ikna edebilirlerse tekrar diziye dönüyorlar. Ben mezara girdikten sonra dirilen oyuncu gördüm” dedi.

İlgili Haberler