SON DAKİKA
16 Eylül 2019 15:22

SON HABERLER

Kimse Bilmez 11.bölüm 2. fragmanında Pilot kediden korkuyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında yayınlanmakta olan Kimse Bilmez dizisinin 11. yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte…

Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal’ın başrollerinde yer aldığı dizinin 11. yeni bölümü 27 Ağustos Salı günü saat 20.00’de ekrandaki yerini alacak.

Kimse Bilmez’in yeni bölümünden ilk fragmanda Zeynep Elçin’in canlandırdığı Duygu, iyice Pilot’a sokulmuştu. Aralarındaki aşk kıvılcımları iyice patlamaya başlamıştı. Ayrıca Ali, Sevda’yı seviyor ama cesaretsizliğini yansıtmıştı.… Sevda bu durumu onun yüzüne vurmuştu.

11.bölümden yeni görüntüler paylaşıldı.Pilot’un kediden korktuğu anlar Duygu’yu eğlendirdi. İzleyiciler de o anlarda çok gülecekler. Sevda ile Ali Evlendi mi? Uygar, buna inanmak istemiyor. Pilot eline otomatik silahı alıp ortalığı ateşe veriyor. Ali ile Pilot birbirlerine silah doğrultuyor.

Kimse Bilmez 11. bölüm 2. fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Yeni bölümde izleyicilerin duygusal yönü ağır basan bir bölüm izleyeceklerini söyleyebiliriz.

İlgili Haberler