SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 01:33

SON HABERLER

Kimse Bilmez dizisinde birincilik sevinci!

Kimse Bilmez dizisinin 6. bölümü 16 Temmuz Salı akşamının en çok izlenen dizisi oldu. Yapımcılığını Baba Yapım, yönetmenliğini Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren’in üstlendiği Kimse Bilmez, Tüm Kişiler kategorisinde %4,67 izlenme oranı ve %14,99 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Peki 6. bölümde neler yaşandı?

SEVDA, ALİ’YLE BİR DAHA GÖRÜŞMEME KARARI ALDI!

Sevda, gerçekleri Ali’yi anlatamadı. Ne yapacağını bilemez halde bir çözüm aradı. Bulduğu çözüm Ali’den uzak durmak oldu. Sevda artık sadece işine odaklanacak, Ali’den de babasından da uzak duracaktır. Ali’yi deliler gibi seven Sevda, kalbine söz geçirebilecek mi?

PİLOT, ERNİKO’NUN KATİLİNİN ALİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİ!

Duygu’ya zarar gelecek korkusuyla eczaneye saldıran adamı döven Pilot, Duygu’dan gördüğü yakın ilgi dolayısıyla çok mutlu oldu. Yıllardır aradığı Talat’la hapiste karşılaşan Pilot, ondan Erniko’nun katilinin Ali olduğunu öğrendi. Pilot, Ali’yi öldürmeye ant içti! Pilot, Ali’nin abisi olduğunu öğrenebilecek mi?

ALİ, SEVDA’NIN UYGAR’IN YANINDA ÇALIŞTIĞINI ÖĞRENDİ!

Ali, Köksal ve Hayriye’ye kendini aklamayı başardı. Ama Sevda’nın Uygar’ın ajansında çalıştığını öğrendi ve hayal kırıklığına uğradı.

Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı dizide Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi usta isimler de yer alıyor.

İlgili Haberler