Kırgın Çiçekler’de Songül yaşayacak mı?

25 Kasım 2015 Çarşamba, 22:04


Atv ekranlarının merakla beklenen dizisi Kırgın Çiçekler 22. son bölümü ile pazartesi akşamı izleyici karşısına çıktı. Songül ölüm kalım savaşı verdi. Kırgın Çiçekler 23. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Kırgın Çiçekler son bölümde çarpıcı gelişmeler yaşandı. Kadrosunda; Özgür Çevik, İpek Karapınar, Furkan Andıç , Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker, Mehmet Aykaç, Veda Yurtsever, Sacide Taşaner, Zeynep Irgat gibi isimlerin yer aldığı Kırgın Çiçekler 22. bölümü ile izleyici karşısına çıktı.

KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Otobüs kazasından sonra olay yerinde tam bir can pazarı yaşanır. Hayati tehlikesi olan Eylül ve Songül acil ameliyata alınırken sınıftan bir arkadaşları hayatını kaybedince kızlar korkuyla ameliyathane önünde beklemeye başlar. Bacağından yaralanan Defne ise sakat kalma ihtimali ile yüz yüze kalır.

Kazayı haber alan Nazan o sırada evinde çalışan Mesude’ye haber vermeden hastaneye koşar. Durumu sonradan öğrenen Mesude, Eylül’ü kaybetme korkusuyla çılgına döner. Kemal ile beraber hastaneye gelince kızların tepkisini çeker. Cemre, Burak hakkındaki şikâyetini geri çektiği için kendini suçlamaktadır.

Kazadan hafif yaralı kurtulan Burak, polisler onu almaya geldiğinde hastaneden kaçar. Kızlar arkadaşları için dualar edip beklerken hastaneye sürpriz bir misafir gelir. Yıllar sonra kızının izini bulan Seher, Meral’in karşısına çıkar…

Kırgın Çiçekler 23. bölüm fragmanı yayınlandı:

kırgın çiçekler haberleri için