Kırlangıç Fırtınası dizisiyle hayal kırıklığına uğrayan Perihan Ünlücan’dan yeni dizi!

05 Haziran 2018 Salı, 07:40
Kırlangıç Fırtınası dizisiyle hayal kırıklığına uğrayan Perihan Ünlücan’dan yeni dizi!
Bu sene sinemaya ağırlık veren Perihan Ünlücan, yeni sezonda bir diziyle Orta Doğu’ya açılacak.

Oyunculuk kariyeri ilk olarak Kış Masalı adlı dizi ile başlayan Perihan Ünlücan, sonrasında Keskin Bıçak, Hatırla Gönül, Karadayı gibi yapımlarla ekrana geldi.

Hatırla Gönül dizisinde Gökçe Bahadır, Engin Öztürk gibi oyuncularla birlikte çalışan Perihan Ünlücan, ekranların sevilen dizilerden biri olmayı başarmış Karadayı dizisinde de Çetin Tekindor, Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel, Rıza Kocaoğlu gibi başarılı oyuncularla birlikte rol almıştır.

2017 yılında Kırlangıç Fırtınası isimli dizide Reyhan Turaboğlu karakterine hayat veren genç oyuncu, son olarak ‘Hürkuş: Göklerdeki Kahraman’ filminde Müzeyyen karakterine hayat verdi.

Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan Kırlangıç Fırtınası dizisi, sadece 7 bölüm ekranda kalmıştı ve reyting düşüklüğü nedeniyle izleyicilere veda etmişti.

Perihan Ünlücan, Milliyet gazetesinin sorularını yanıtladı.

Ünlü kadın oyuncularla aynı seti paylaştıklarında zorluklar yaşanıp yaşanmadığı sorusu üzerine Ünlücan, “Bergüzar Korel, Tuba Büyüküstün ve Dolunay Soysert gibi oyuncularla çalıştım. Siz nasıl bakarsanız, öyle görürsünüz. Sen doğru davranırsan, problem yaşamazsın. Böyle bir şeyi hiçbir zaman yaşamadım” diye konuştu.

Cingöz Recai’, ‘Ver Kaç’ ve ‘Hürkuş: Göklerdeki Kahraman’ filmleri ile bu sezon sinemaya ağırlık veren oyuncu, “Eski yıllara göre daha çok film çekiliyor. Dizi ve film fark etmez, kameranın karşısına geçince, halen heyecanlanıyorum. Bu heyecanım bitmiyor” açıklamasını yaptı.

KIRLANGIÇ FIRTINASI DİZİSİ BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yeni bir dizi projesinin olduğundan bahseden Perihan Ünlücan, şöyle konuştu:

“Orta Doğu’ya açılıyorum. Türkiye’de çekilip, orada yayınlanacak, aksiyonu bol bir dizi projemiz var. İngilizce ve Arapça konuşulacak. Karakterim İngilizce konuşan biri ama Arapça da öğreneceğim.”

kırlangıç fırtınası haberleri için

Perihan Ünlücan haberleri için