SON DAKİKA
2 Ekim 2022 15:23

SON HABERLER

Kırmızı Oda dizisinden bir karakter gidiyor! Tabii onunla birlikte 2 kişi daha!

Televizyongazetesi.com/Detay – TV8’de yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde gerçek hayatlardan alınan hikayeler ekrana getiriliyor. Oyuncuların başarılı performansları ile birlikte hafızalara kazınan bu isimlerden birisi daha diziye veda etmeye hazırlanıyor. Kim mi bu isim? Doktor Hanım’ın kliniğine ilk geldiği günlerde herkesi şaşkına çeviren ve yaşadıkları ile dehşeti yaşayan Alya…

Melisa Sözen’in başarılı bir oyunculuk sergilediği Alya karakteri, artık diziden ayrılmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz hafta Binnur Kaya’nın oynadığı Doktor Hanım onu evinde ziyaret etmiş ve her yana yayılan kasvetli köşkteki hayatını görmüştü.

Alya’nın hayatın içine katılması için onu yüreklendiren Doktor Hanım’ın tavsiyeleri sonrasında Alya’nın kendisine kıyafetler almak için bir mağazaya girdiği ve sonrasında da saçlarını kestirmek için bir kuaföre gittiği görülmüştü.

12. bölümün final sahnesindeki bu bölümün ardından bu hafta Alya’nın son halini göreceğiz. OGM Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, Cem Karcı’nın yönetmenliğini yaptığı Kırmızı Oda dizisinde Alya’nın hikayesi bitiyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş da twitter hesabından yarın akşam ekrana gelecek olan 13. bölümde Alya’nın hikayesinin biteceği ve Melisa Sözen’in diziden ayrılacağını ifade etti.

Hikayesi ile herkesi şaşkına çeviren ve unutulmayacak sahnelere imza atan Alya karakterine müthiş oyunculuğuyla katkıda bulunan Melisa Sözen, yarın son kez dizide oynayacak.

Bu arada Melisa Sözen ile birlikte küçüklüğünü oynayan Nazlı Irmak Tanrıverdi ile annesi Süreyya’yı oynayan Cemre Melis Çınar’ın performanslarını da unutmamak gerekir. Alya’nın geçmişi anlatılırken bu iki isim, müthiş oyunculuklarıyla büyük takdir topladılar.

Alya’nın hikayesinin Kırmızı Hikaye’de bitişi ile aslında sadece Melisa Sözen değil, bu iki isim de diziden ayrılıyor. Yani yarın akşam 3 isme veda ediyoruz…

 

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler