SON DAKİKA
6 Şubat 2023 16:03

SON HABERLER

Gülmek serbest! İşte Masumlar Apartmanı dizisiyle ilgili sosyal medya geyikleri

Televizyongazetesi.com/Detay – TRT1’de Salı akşamları yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi, ekranın yeni sezondaki favori dizileri arasında. Pek çok kişinin heyecanla beklediği bir yapım haline gelen Masumlar Apartmanı dizisi, kimi zaman içimizi parça parça ederken, kimi zaman da kahkahalarla güldürüyor. Bazen bir komedi filmini aratmayan anlar, bazen de en ağır dramın içine çekiyor.

İzleyenleri çok etkileyen ve gerçek hayat hikayesinden alınan dizide oyuncuların başarılı performansları da ekrana kilitliyor. Bu hafta 11. bölümü yayınlanan dizide yine hem güldüğümüz hem de dramatik, duygusal yönü ağır sahneller izledik.

Son sahnede Naci ve Safiye’nin karşılaşmasının ardından ise izleyenleri başka bir merak sardı. Gülben’in yine Esat aşkıyla damga vurduğu dizide, ‘en masum’ gibi duran Gülben’in içindeki psikopat taraf da ortaya çıktı! Esra’ya gözü oyulmuş bir bebek gönderip tehdit eden Gülben’in, masal dünyasındaki hali ise ikileme düşürdü yine izleyiciyi.

Kim haklı, kim haksız durumunda kimseyi ne haklı ne de haksız bulduğumuz Masumlar Apartmanı dizisi, bazen en tehlikeli görüneni en çok acı çekmiş haliyle önümüze getiriyor, bazen de en masumun içindeki tehlikeyi ortaya çıkarıyor.

Her bölümde izleyenleri şaşırtan, duygu duvarlarında oradan oraya savuran Masumlar Apartmanı dizisinde kimi sahneler var ki sosyal medyada adeta dillere düşüyor.

Üzerine adeta ‘geyik muhabbeti’ döndürülen kimi sahneler, farklı yorum ve ilginç bakış açılarıyla gülümseten mesajlar ortaya çıkarıyor.

Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah’ın oynadığı diziyle ilgili sosyal medyadaki bazı ilginç mesajları sizler için derledik…

Onlardan bazılarını sizler için derledik. Bakın neler neler söylemişler?

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler