Ana sayfa Dizi Haberleri Kızıl Goncalar dizisi sezon finalinde sırlar ortaya çıkacak, herkes şaşıracak!

Kızıl Goncalar dizisi sezon finalinde sırlar ortaya çıkacak, herkes şaşıracak!

tarafından ker_def

2023-2024 sezonunda çok başarılı çıkış sergileyen az sayıdaki yapımdan birisi de Kızıl Goncalar oldu. Pazartesi akşamları milyonlarca izleyiciyi ekranlara çekmeyi başaran dizinin şimdiye kadar 18 bölümü ekrana geldi.

Özcan Deniz’in yanı sıra uzun yıllar sonra Özgü Namal, projenin başrolünde yer alarak yeniden setlere dönüş yaptı. Kızıl Goncalar hem hikayesi hem de dikkat çeken oyunculuk performansları ile sezonun en başarılı yapımlarından birisi olmayı başardı.

Reytingleri ile öne çıkan ve geniş bir hayran kitlesini 18 bölüm boyunca etkileyen dizi, 19. bölümü ile birlikte ilk sezonunu tamamlayacak. Eylül ayından itibaren dizinin ikinci sezonunun izleyicilerle buluşması bekleniyor. Peki ilk sezonun finalinde yani 19. bölümde neler yaşanacak? İşte tüm detaylar:

Cüneyd’in babası Vahit’in dönüşü herkesi şaşırtmış, posta oturmak üzere olan Cüneyd de bu karşılaşmayla sarsılmıştır. Öte yandan duyduklarını Levent ve Beste’ye belli etmeyen Mira, Naim’in söylediklerinden emin olmak için kesin kanıtı bulmaya kalkışır.

Levent ise yıllar sonra oğlunun karşısına perişan bir halde çıkıp, her şeyden vazgeçmiş bir derviş gibi görünen Vahit’ten şüphelenmiştir. Ululara katılmak üzere dergahtan ayrılmaya hazırlanan Sadi ise Vahit’in Cüneyd’in en zor anlarında bile yanında durup oğluna destek olmasıyla abisinin yanında durur.

Meryem, Birgül ve Zeynep’in kızları okutma çabası Cüneyd’in posta oturmasıyla gerçeğe yaklaşsa da Cüneyd’in bu niyeti sadece Faniler arasında değil, diğer tarikatlar arasında da infiale sebep olur. Naim ise her şeyini kaybetmiş ve sürülmüşken Nadire’den onu yeniden hayata bağlayacak bir haber alır.

Yine de işler hiç de beklediği gibi sonuçlanmayacaktır. Meryem ve Zeynep amaçlarına ulaşacağı anda Mira da nihai gerçeğe yaklaşır. Ancak Levent’e rağmen harekete geçen Beste’nin son hamlesi Mira’yı atlatsa da Meryem hayatının en büyük sırrına çok yakındır.

Ancak ortaya çıkacak tek sır bu olmayacaktır. Cüneyd de annesi, kendisi ve babasıyla ilgili gerçeği nihayet öğrense de artık her şey için çok geçtir…