Ana sayfa Dizi Analiz Kızılcık Şerbeti dizisinde Fatih, Doğa’yı aldattı hikayede her şey karıştı!

Kızılcık Şerbeti dizisinde Fatih, Doğa’yı aldattı hikayede her şey karıştı!

tarafından ker_def

Show TV’nin yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman’ın yer aldığı “Kızılcık Şerbeti” dün akşam ekrana gelen bölümüyle AB grubunda en iyi reytingleri elde ederek günün birincisi oldu. Dizi hem tüm kişiler hem de ABC1 gruplarında rakibi Yalı Çapkını’nın ardından ikinci sırada yer aldı.

Sosyal medyada da çok konuşulan dizi, #KızılcıkŞerbeti etiketi ile yaklaşık yedi saat, Doğa beş saat, Fatih sekiz saat, Nursema ise üç saat Twitter’ın TT listesinin ilk sıralarında yer aldı. Dizinin hikayesinde Fatih’in hamile karısı Doğa’yı aldatması bölüme damgasını vuran olaydı.

Dün akşam yayınlanan bölümde, sahtekarların eline düşen Nilay, Doğa’ya kurduğu kötü oyununu son anda bozdu. Doğa’nın büyük tepkisiyle karşılaşan Nilay çektiği vicdan azabıyla ondan özür dilese de gerçek niyetini ev halkından gizledi.

Öte yandan ilişkilerinde sıkıntılı günlerden geçen Ömer ve Kıvılcım yüz yüze geldi. Ömer’in; Kıvılcım’a ilişkileri için çaba göstermediğini söylemesi Kıvılcım’ı hayal kırıklığına uğrattı. Kayhan’ın yaptığı tehdide karşılık çıkış yolu arayan Ömer’e destek ise Ecem’den geldi. Kayhan’ın eski nişanlısı olan Ecem onun tüm kirli işlerinin yer aldığı dosyayı Ömer’e verdi. Eline büyük bir koz geçiren Ömer karşı atağa geçerek Kayhan’ı sırrını açıklamaması için elindeki belgelerle tehdit etti.

Sürükleyici bölümde Nursema; Abdullah’tan, İbrahim’le boşandığının haberini aldı. Yaşadığı travmayı üstünden atmaya çalışan Nursema’ya, Umut romantik bir sürpriz yaparak alyans aldı. Fatih ile üst üste gerginlikler yaşayan Doğa’nın moralini düzeltmek isteyen Alev, baby shower partisi düzenledi. Sönmez ve Mustafa’nın lokantasında gerçekleşen partide iki ailenin kadınları bir araya geldi.

Doğa’ya sürpriz yaparak partiye gelen Fatih, Doğa ile aralarındaki buzları eritse de mutlulukları uzun sürmedi. İş yemeğine birlikte katılacak olan aşıklar fikir ayrılığına düştü ve Doğa davete katılmama kararı aldı. Yalnız başına davete giden Fatih gecede Aylin’le karşılaştı. Bölümün final sahnesine Fatih’in Doğa’yı aldatarak Aylin’le yakınlaşması damga vurdu.