Ana sayfa Dizi Haberleri Kızılcık Şerbeti dizisinde Fatih öyle şeyler yapacak ki, Doğukan Güngör nasıl sokacağı çıkacağını düşünüyor!

Kızılcık Şerbeti dizisinde Fatih öyle şeyler yapacak ki, Doğukan Güngör nasıl sokacağı çıkacağını düşünüyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kızılcık Şerbeti dizisiyle ilgili iki haftadır Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nun verdiği 5 hafta yayın durdurma cezası nedeniyle yeni bölümler izleyicilerle buluşmadı. Ancak Show TV’nin itirazı sonrasında yürütmeyi durdurma kararının mahkemeden alınması sonrasında Cuma akşamı yeni bölüm yayınlanabilecek.

Dizinin 23. yeni bölümü 28 Nisan Cuma akşamı ekrandaki yerini alacak. Bayram tatili nedeniyle 4 gün sete ara verdiklerini anlatan Doğukan Güngör, sokaktaki vatandaşların diziyi bu kadar çok sahiplendiğini de o süreçte fark etmiş.

Haftanın 5-6 günü sette olmaları nedeniyle izleyicilerin ilgisinin ne kadar yoğun olduğunu fark edemediklerini anlatan oyuncu, “Ortalığı kasup kavurduğu konusunda setten ayrılıp, tatil dönemine geldiğimde, 4 günlük tatilde dışarıdaki rağbeti daha net görebildim. Haftanın 5-6 günü sette olduğumuz için böyle yüksek randımanın farkında olmuyor insan” açıklamasında bulundu.

Katıldığı bir çocuk filminin galasında muhabirlerin sorularını yanıtlayan oyuncu, sette çok iyi vakit geçirdiklerini ve herkesin işine konsantre bir şekilde çalıştığını da ifade etti.

Doğukan Güngör, ilginç bir söz de söyleyerek canlandırdığı Fatih karakterinin hikayede izleyicileri çok kızdıracak adımlar atacağına yönelik bir tüyo da verdi.

Oyuncu, şöyle konuştu: “Fatih bir iki hafta sonra sokağa çıkabilirse iyi, ben bile Doğukan olarak sokağa çıkabilirsem iyi. Hikayemiz güzel, karakterlerin deformasyonları var. Ben de bariz huyları olan bir adamı oynuyorum. Bu yüzden mutluyum.”

Doğukan Güngör bu sözler dışında hikayenin gelişimi hakkında bir detay vermedi ama Fatih karakterinin dizide yapacakları ile izleyicileri fazlasıyla kızdıracağı da anlaşıldı.

Show TV’nin itirazları sonucunda mahkemeden gelen yürütmeyi durdurma kararının tüm set ekibini mutlu ettiğini anlatan oyuncu, izleyicilere de teşekkür ederek, şunları anlattı:

“Kızılcık Şerbeti’nin yasağının kalktığını öğrendim. Sette de bundan dolayı çok mutluyduk. Partnerim ve rol arkadaşlarım ile aram çok iyi. Gerçekten mental anlamda, manevi anlamda hepimiz çok iyi ahbaplık ediyoruz. Senaristimizin, yönetmenimizin, hepimizin kolektif çalışması ile iyi yerlere gidiyor. Seyirciye de teşekkür ediyorum teveccüh ediyorlar. Çünkü dizi süreleri çok uzun, 2 buçuk saat ama an ve an kaçırmadan izlediklerini görüyorum. Bu anlamda da çok teşekkür ediyorum.”

Canlandırdığı Fatih’i kötü bir adam olarak nitelendiren oyuncu, Kızılcık Şerbeti’nin hikayesini kendisinin de çok merak ettiğini anlattı. Fatih’i dışarıdan bakan birisi gibi değerlendirmeye çalıştığını da anlatan Doğukan Güngör, “Kötü bir karakteri oynuyorum ama ben gerçekten hikayenin içinde bulunduğum için değil merak ettiğim için izliyorum. Kendime de dışarıdan bakabiliyorum, bu benim açımdan olumlu” dedi.

Karakter ile ilgili vatandaşlardan çok farklı yorumlar aldığını, Fatih karakterinin enteresan yönlerinin olduğunu da ifade eden oyuncu, ancak herkesin kendisinin dizide verilen rolü oynadığını, kendisinin çok farklı birisi olduğunu bildiğini de sözlerine ekledi.