Ana sayfa Dizi Haberleri Kızılcık Şerbeti dizisinde fiili olarak başrol değişti! Ceren Yalazoğlu Karakoç dizinin başarısına yön verecek!

Kızılcık Şerbeti dizisinde fiili olarak başrol değişti! Ceren Yalazoğlu Karakoç dizinin başarısına yön verecek!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kızılcık Şerbeti dizisinin ilk başladığı günlerde Doğa ve Fatih karakterleri üzerinden oluşturulan ilişki ve bunun gelişimini izledik. Sıla Türkoğlu ile Doğukan Güngör ön plana çıkan isimler olmuştu. Şimdiye kadar da bu ikili üzerinden anlatılan bir hikaye vardı. Sonrasında bu hikayeye Ömer ve Kıvılcım’ın aşkları dahil oldu ve dizinin ikinci odak noktası olarak başarıyla oluşturuldu. Barış Kılıç ile Evrim Alasya da uyumları ile çok övgü aldı.

Ardından da Umut ile Nursema ilişkisi gündeme geldi ve iki yan karakterin dizinin önüne geçebileceğini kimse tahmin etmemişti. Serkan Tınmaz ile Ceren Yalazoğlu Koç da bu dizi sayesinde kariyerlerinde çok önemli bir fırsatı elde etti. Dizide tahmin edilmeyen oldu ve artık Nursema karakteri, Kızılcık Şerbeti dizisinde fiili olarak başrol konumuna geldi. Çünkü, onun gibi toplum içinde ailesi nedeniyle hayatı paramparça olan birçok genç kız var. İşte Nursema karakteri bu genç kızların kendilerini ifade edememe hallerinin bir yansıması olarak Kızılcık Şerbeti dizisinde izleyicilerin en merak ettiği kişi konumuna geldi.

Kızılcık Şerbeti dizisinde fiili olarak başrol değişti! Ceren Yalazoğlu Karakoç dizinin başarısına yön verecek! 8

Senaristler özellikle Alev ve Abdullah ilişkisi konusunda fazla cesur davranarak odak noktasını değiştirmez ise, Nursema karakteri bundan sonra hikayenin en çok merak edilen ismi olacak. Ceren Yalazoğlu Karakoç’un başarıyla canlandırdığı Nursema’nın toplumda çok geniş bir karşılığı var.

Özellikle de muhafazakar ailelerde kendi istedikleri hayat yerine, ailelerinin kendilerine uygun gördüğü hayatı yaşayan o kadar çok kadın var ki… İşte o kadınların ekrandaki temsilcisi ve onların ruhu artık Nursema oldu.

Diziyi takip edenler de gerçek hayatta da yaşandığını yıllardır bildikleri ve belki de çevrelerinde, arkadaşları arasında Nursema’ya benzeyen birçok kişi olduğunun farkında oldukları halde, onların bu durumlarını görmezden geliyordu.

Kızılcık Şerbeti dizisinde fiili olarak başrol değişti! Ceren Yalazoğlu Karakoç dizinin başarısına yön verecek! 9

İşte Kızılcık Şerbeti dizisinde senaristlerin ortaya koyduğu Nursema’nın acıklı hikayesi, kaderlerine ses çıkartamayan bu kadınların sesi olarak öne çıkıyor. Böyle olunca da Nursema karakteri, dizinin en başından bu yana oluşturulan hikayedeki diğer tüm karakterlerden ayrışarak, bambaşka bir noktaya oturuyor.

Artık Kızılcık Şerbeti dizisinde herkesin gözü Nursema karakterinin üzerinde olacak ve senaristler, reyting için abartılı sahneler yazıp da bu karakterin inandırıcılığını sorgulatmazlar ise birçok kadının sesi olma hali uzun süre devam edecektir.