Ana sayfa Dizi Fragmanları Kızılcık Şerbeti dizisinde Ömer’den Kıvılcım’a aşk itirafı

Kızılcık Şerbeti dizisinde Ömer’den Kıvılcım’a aşk itirafı

tarafından ker_def

Show TV’nin yapımını Gold Film’in üstlendiği ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin yarın akşam ekrana gelecek yeni bölümünden üçüncü tanıtım yayınlandı. İzleyicileri şoke eden gelişmelerin yaşandığı tanıtıma Ömer’in “Ben Kıvılcım’a aşığım” sözleri damga vuruyor.

Ömer, resmi olarak boşandığı Leman’a üç kere “boş ol” diyerek tüm ailesinin önünde imam nikahını da bozuyor. Kıvılcım ve Ömer arasındaki ilişkiyi açığa çıkaran Leman herkesi şoke ederken, Ömer’in Kıvılcım’a aşk itirafından sonra aileler arasındaki dengelerin nasıl değişeceği heyecanla bekleniyor.

KIZILCIK ŞERBETİ’NİN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Leman’ın yanılgısı kısa bir sürede ortaya çıksa da bu durum Abdullah ve Alev yakınlaşmasına set vuracaktır. Pembe ise ısrarla bu yanlış anlaşılmanın gerçek olabileceğini öne sürer, ancak Kıvılcım ve Sönmez tarafından ciddi bir şekilde uyarıldığında geri adım atmak zorunda kalır.

Umut’un annesinin Nursema’yı gördüğünde verdiği tepki, zaten kırılgan olan Nursema ve Umut birlikteliğine bir düğüm daha atılmasına neden olacaktır. Fatih’in Doğa’yı eve döndürme çabaları tüm hızıyla devam etmektedir.

Bu konuda Kıvılcım ile de konuşacak, ancak Kıvılcım olaya dahil olmayacağını açıkça belirtecektir. Metehan’ın annesinin büyük bir sinir krizi geçirerek hastaneye yatışı acı olsa da, uzun yıllardır sonuçlanmayan boşanma davasının nihayet bitmesi Ömer için mucize gibidir. Bu mutlu haberi ilk paylaşacağı kişi tabii ki Kıvılcım olacaktır.

Nursema ve Umut birlikteliğini kanıtlamaya baş koyan Nilay sonunda emeline kavuşacaktır. Çocuklarının akıbetini konuşmak üzere buluşan Abdullah, Pembe ve Kıvılcım ise geceyi çok daha büyük bir sürpriz ile kapatacaktır.

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı, yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle yarın akşam saat 20.00’de Show TV’de!