Ana sayfa Dizi Haberleri Kızılcık Şerbeti dizisine yeni katılan oyuncu ortalığı fena karıştırdı!

Kızılcık Şerbeti dizisine yeni katılan oyuncu ortalığı fena karıştırdı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Cuma akşamlarının ilgiyle izlenmekte olan dizisi Kızılcık Şerbeti, 3. bölümü ile 11 Kasım akşamı izleyicileri yine kendisine çekecek sahnelerle geliyor. Doğa ve Fatih’in düğünü öncesinde aileler arasında yaşanan çatışmalar ve karşılıklı laf çarpmalarına bir başka yeni durum da eklenecek.

Evrim Alasya’nın canlandırdığı Kıvılcım karakterinin eski eşi Kayhan hikayede yerini alacak. Doğa’nın babası olan Kayhan’ın gelişi en çok da Ömer ile Kıvılcım arasındaki ilişkiyi etkileyecek gibi gözüküyor.

Doğa’nın düğünü öncesinde ortaya çıkan Kayhan karakterini canlandıran oyuncu Soydan Soydaş oldu. 3. bölümde hem aileler arasındaki kültür farklılıkları nedeniyle yaşanan çatışmayı izleyeceksiniz hem de Kayhan karakterinin gelişi ile birlikte Kıvılcım’ın da Ömer ile yakınlaşma adımlarının etkilendiğini hissedeceksiniz.

Kayhan karakterinin hikayede Kıvılcım’ın eski kocası olarak yer alması, Kızılcık Şerbeti dizisinin hikayesinde yeni bir durum ve izleyiciler de neler olacağını merakla bekliyor.

Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman gibi önemli isimlerin kadrosunda yer aldığı dizinin her geçen hafta daha da derinleşen hikayesi, muhafazakar ve seküler iki ailenin görüş farklılıklarını ortaya koydukça, izleyicilerden daha fazla ilgi görmesi de kaçınılmaz olacak.

Dizinin 3. bölüm fragmanında Kayhan karakteri ilk kez göründü, aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.