Ana sayfa Dizi Haberleri Kızılcık Şerbeti dizisinin hikayesinde yeni kavuşmalar ve ilişkiler ağında değişiklikler yaşanıyor!

Kızılcık Şerbeti dizisinin hikayesinde yeni kavuşmalar ve ilişkiler ağında değişiklikler yaşanıyor!

tarafından ker_def

Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerini Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı’nın paylaştığı reyting rekortmeni dizi “Kızılcık Şerbeti” önceki akşam yayınlanan bölümüyle yine zirvedeki yerini aldı.

Kızılcık Şerbeti dizisi AB ve ABC1 gruplarında çift haneli reytingler elde etmeyi sürdürerek başarısını bir kez daha kanıtladı. Tüm kişiler kategorisinde ise yine tüm rakiplerinin önünde yer alan dizi, 3 kulvarda da birinciliği yine kaptırmadı.

Sosyal medyada ise Kızılcık Şerbeti etiketi ile 9 saat TT listesinde kalarak gündeme oturdu. Çok konuşulan dizi Doğa etiketi ile 5, Kıvılcım 4, Pembe 3 , Metehan 4, Umut 2 , Nilay ise 3 saat X’in TT listesinde yer alarak Cuma gününe damga vurdu.

Pembe, Fatih’in yaşadığı ayrılık acısına son vermek için kolları sıvadı. Bölümün final sahnesinde Pembe’nin Fatih’i, Görkem’le evlendirmek istemesi izleyenleri adeta şoke etti. Kızılcık Şerbeti dizisinde Fatih’i ne yapacağı çok merak edilirken, bu gelişmelere Doğa’nın vereceği yanıt da izleyicileri heyecanlandırıyor.

Dizinin hikayesindeki bir başka önemli gelişme ise Kıvılcım ile Ömer ikilisinde yaşandı. Kıvılcım ve Ertuğrul’un dost kalmayı seçtiği bölümde Ertuğrul, Ömer’i ziyaret ederek barışmaları için önayak oldu.

Uzun bir aradan sonra ilişkilerine en baştan başlamaya karar veren Ömer ve Kıvılcım’ın romantik anları izleyenleri adeta büyüledi.

Dizinin gelecek hafta ekrana gelecek 51. bölümünden ilk fragman paylaşıldı ve izleyicileri yine şaşırtacak anlar yaşanacağı ortaya çıktı.

Fatih ve Görkem’in birbirinden etkilendiklerini dile getirdiği yeni bölüm tanıtımı bomba etkisi yarattı. Hapishaneden çıkan Umut ve Nursema arasında yeni bir kriz yaşanırken, Kıvılcım ve Ömer’in romantik anları dikkat çekti.

Fatih’in Pembe’ye Görkem’i istemeye gidelim dediği tanıtımda haberi alan Doğa ve Ömer’in vereceği tepkiler büyük merakla bekleniyor.

Kızılcık Şerbeti’nin 51. Bölüm Fragmanı:

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı, yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği Kızılcık Şerbeti her cuma saat 20.00’de Show TV’de ekrana geliyor.