Ana sayfa Dizi Haberleri Kızılcık Şerbeti dizisinin kilit oyuncusu Sıla Türkoğlu oldu!

Kızılcık Şerbeti dizisinin kilit oyuncusu Sıla Türkoğlu oldu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yeni sezonda izleyicilerle Show TV ekranında buluşacak olan Kızılcık Şerbeti isimli yeni dizinin hazırlıkları devam ediyor. Ön hazırlık sürecinin ardından ekibin sete çıkarak çekimlere başlaması hayranları bir hayli heyecanlandırdı.

Emanet dizisinden ayrılan ve Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncuları arasında yer alma başarısı sergileyen Sıla Türkoğlu, tüm gözlerin üzerine çevrildiği bir döneme başlayacak. Genç oyuncu dizinin hikayesinin kilit noktasında bulunuyor.

Evrim Alasya ve Barış Kılıç gibi iki tecrübeli başrol oyuncusunun yanında, genç isimlere Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör önemli bir partnerlik sınavı verecek. İki genç oyuncu dizinin hikayesinde iki farklı kültürü temsil edecek.

Sıla Türkoğlu’nun canlandırdığı Doğa karakteri ile, Doğukan Güngör’ün canlandırdığı Fatih’in yıldırım hızıyla evlenmelerinin ardından iki farklı kültüre sahip aile arasında yaşanan çatışmaları izleyeceksiniz.

Günümüz dünyasına verilecek birçok mesaj bu iki genç oyuncu üzerinden sunulacak ve farklı kültürlerdeki ailelerin bir araya gelmesinin zorlukları Kızılcık Şerbeti dizisiyle ekrana taşınacak.

Kızılcık Şerbeti dizisinin kilit oyuncusu Sıla Türkoğlu oldu! 9

Sıla Türkoğlu, bu noktada Doğa karakteri ile dizinin kilit ismi olacak. Aynı şekilde Doğukan Güngör de yine Fatih karakteri ile hikayenin merkezinde ve omuzlarına büyük bir yük alacak.

Oyuncunun gelinlikli pozları hemen sosyal medyada yüzbinlerce kez paylaşıldı ve hayranları, büyük bir görsel şölene hazırlandıklarını belirten yorumlar yapıyor. Bu mesajlar bile oyuncunun ne kadar büyük bir baskı altında olacağını da gösteriyor.

Evrim Alasya, Barış Kılıç, Settar Tanrıöğen, Sibel Taşçıoğlu ve Müjde Uzman gibi oldukça deneyimli isimlerin yanında bu iki genç oyuncunun performansı da başarı için en önemli faktörler arasında bulunuyor.

Kızılcık Şerbeti dizisinin kilit oyuncusu Sıla Türkoğlu oldu! 10

Sıla Türkoğlu, Emanet dizisinde Halil İbrahim Ceyhan ile çok başarılı bir partnerlik süreci geçirdi. Şimdi ise benzer bir süreci Doğukan Güngör ile sağlamayı arzu ediyor. Setten yansıyan fotoğraflarda da iki genç oyuncunun birbirleri ile uyumunu izleyiciler güzel buldu.

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını ise Faruk Turgut’un üstlendiği, iddialı dizisi “Kızılcık Şerbeti”nin merakla beklenen afişi de yayınlandı. Afişe bakıldığı zaman klasik bir Türk aile çatışmasının izleri gözüküyor.

Kızılcık Şerbeti dizisinin kilit oyuncusu Sıla Türkoğlu oldu! 11

Senaryosunu Melis Civelek’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Ketche’nin oturduğu dizi çok yakında izleyicisiyle buluşacak. Yayın tarihi henüz belli olmadı ama Show TV’nin Ekim ayının başlarında Kızılcık Şerbeti’ni izleyicilerle buluşturması bekleniyor.

Usta oyuncu kadrosu ve yayınlanan afişiyle dikkatleri çeken dizi; farklı kültürlere sahip iki ailenin çocukları Doğa (Sıla Türkoğlu) ve Fatih’in (Doğukan Güngör), yıldırım nikahıyla evlenmesinin ardından gelişen çarpıcı olayları konu alıyor.

Geçtiğimiz günlerde çekimleri İstanbul’da başlayan yapımın oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler de bulunuyor: “Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz ve Tuana Gizem Uzunlar.”