SON DAKİKA
25 Mart 2019 02:29

SON HABERLER

Koca Koca Yalanlar dizisine kim hangi rolde?

Kanal D’nin Koca Koca Yalanlar dizisinde çiftler dikkatleri çekecek.

Dizi 13 Ağustos pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekranda olacak.

Evrim Alasya ve Hakan Yılmaz’ın evli bir çift olarak izleyiciyle buluşacağı projede, Selen Uçer ile Ferdi Sancar’ın yanı sıra Pelin Öztekin ve Rüzgar Aksoy da karı-koca olarak kamera karşısına geçti.

Tanıtım filmleri hem Kanal D ekranında hem de sosyal medyada bir hayli paylaşılmakta…

Dizinin tutması için Söz, Çukur ve Yasak Elma dizilerinden çok önce yayına başlayacak olan Koca Koca Yalanlar, şayet rakipleri ekrana gelene kadar iyi bir izleyici kitlesi oluşturabilir ise sezon içinde devam edebilecek.

Kanal D’nin bu taktiğinin tutup tutmayacağı da merakla bekleniyor.

KOCA KOCA YALANLAR DİZİSİ KONUSU NEDİR? Üç çocuk annesi olan Müjgan kocası Ahmet ile birlikte sakin ve düzenli bir hayat yaşamaktadır. Mali müşavir olan Ahmet sabah sekiz, akşam beş çalışan iyi bir aile babasıdır. 17 yıl aynı yastığa baş koyan Müjgan ile Ahmet’in evliliği, Ahmet’in genç ve güzel bir kız olan Sude ile karşılaşmasıyla çatırdamaya başlar. Müjgan başlangıçta kocasının kendisini aldattığına ihtimal vermez. Ancak kocasının da her geçen gün değiştiği gözünden kaçmamaktadır. Sude genç, güzel, hırslı ve zengin bir koca üzerinden istediği yaşama kavuşmak isteyen bir kadındır. Müjgan, yakın arkadaşları Nilgün ve Canan’ın desteğini alarak çetin bir mücadeleye girer. Üç kadın aşk, sadakat ve evlilikleri üzerinden hayatlarını sorgularken, o güne kadar farkına varmadıkları bütün gerçeklerle yüzleşirler.

KOCA KOCA YALANLAR VİDEOLARI İÇİN TIKLAYIN

KOCA KOCA YALANLAR’DA KİM HANGİ ROLDE OYNUYOR?

Hakan Yılmaz (Ahmet), Evrim Alasya (Müjgan), Selen Uçer (Nilgün), Pelin Öztekin (Canan), Ferdi Sancar (Şahin), Rüzgar Aksoy (Osman), Tuğçe Karabacak (Sude), Sertan Erkaçan (Alp), Sacide Taşener (Hatice), Selen Domaç (Refika), Doğa Zeynep Doğuşlu (Ilgaz), Tolga Ortancıl (Fırat), Elif Dilara Güneş (Pınar), Bartu Mutlu (Umut), Berke Mutlu (Aliş), Müge Bayramoğlu (Ayşe), Beril Özcan (Rüya), Deniz Kılıç (Orhan), Furkan Bay (Emin)

İlgili Haberler